Cestování

media

Cestujete? Nachystejte si jídlo zdravěji

Máte před sebou delší cestu autobusem nebo vlakem? Pak určitě přemýšlíte i o tom,co si nejlépe vzít s sebou za jídlo nebo alespoň na svačinu. Přecijen cesta pár hodin potrvá a je dobré být pro případ hladu připravený. Jídlo na cesty zvolte tak, aby vás dostatečně zasytilo a zároveň dodalo potřebné živiny.
media

Co by nemělo chybět na jednodenním výletu

Máme tu podzim a jedny z posledních příležitostí užít krátkých okamžiků, kdy ještě sluníčko nejen svítí, ale i hřeje. Proč tedy nevyrazit na nějaký menší výlet někam do přírody? Na takový výlet toho s sebou mnoho nepotřebujeme. I když? Není nic příjemného například spadnout v lese do jehličí a nemít ani utěrku do které by se dalo utřít. Stejně tak dostat hlad pár kilometrů od nejbližší restaurace. I na jednodenní výlet je tak třeba si správně zabalit. Tak, aby jsme netáhli kufr jako na týdenní dovolenou, ale zároveň nic podstatného nechybělo.
media

Jak zvládnout dlouhé cesty autem

Chystáte se na cestu autem a víte, že bude trvat několik hodin? Připravte se na ni, ještě než vyjedete. A to ať už jedete na dovolenou nebo na služební cestu. V obou případech je lepší dorazit do cíle v pořádku a rozumně "při smyslech", než úplně vyčerpaní.