Zdraví

media

Jak posílit imunitu a být stále fit?

Zima je v plném proudu, období mrazů a sněhu se střídá s téměř jarními teplotami a deštěm a na naši imunitu je to mnohem větší nápor, než tušíme. Pokud ji máme oslabenou, hrozí nám, že se až do jara budeme potýkat s virózami a nachlazením. Proto je nejlepší prevencí imunitu posilovat, kdykoliv to jde.
media

I muži mají své dny. Jak se vyrovnávají s přechodem?

O ženském přechodu toho bylo napsáno už spoustu a každá žena tak trochu očekává, že jednou toto nepříjemné období přijde i na ni. Někteří muži nad tím kroutí hlavou, jiní se snaží být svým partnerkám oporou. Jenže mnozí z nich netuší, že přechod se týká i jich samotných.
media

Udržujte se ve formě - poradíme vám, jak na to!

Zůstat fit a udržet si své zdraví je velice důležité pro každého z nás. Nicméně, kvůli dnešní uspěchané době existuje spousta lidí, kteří nemají čas navštěvovat posilovnu či si připravovat každý den zdravé jídlo. Jak z toho tedy ven? I malé změny dokážou velké věci!
media

Jezte zdravě a vyváženě, artróza bude minulostí

Bolest kloubů není nic příjemného, zvlášť když vaše tělo ráno stávkuje a nemůžete se postavit, když nemůžete doběhnout autobus a bolí vás kolena, kyčle a další. Mnoho lidí si přitom bláhově myslí, že artróza je záležitostí seniorů. Nemohou se ale více mýlit, postihnout může i mladé, a to naprosto nečekaně.
media

Inspirujte se dětmi ke zdravějšímu životu

Děti musíme všemu nejprve naučit. Leckdy je káráme, leckdy jim vysvětlujeme, co dělají špatně a jak to udělat lépe, a máme pocit, že jsme ve všem lepší, protože jsme zkrátka starší a zkušenější. Ale existuje řada věcí, jimiž bychom se měli po vzoru dětí řídit a náš život by byl zdravější a spokojenější.
media

Migréna a bolest hlavy mohou být minulostí

Pro někoho jsou kouzelné růžové pilulky dennodenním společníkem, bez něhož není schopen existovat. Jen určité procento z nás (především ovšem ženy), trápí skutečná migréna. Ostatní zkátka z nějakého důvodu občas rozbolí hlava. Ale vědci slibují, že snad už brzy tomu bude konec.