Fitness

Fitness a hubnutí patří mezi denní rutinu řady lidí. Vďyyť skoro polovina z nás je obézní. Jak to udělat abychom hubnuli zdravě, hýbali se tak, aby nás to bavilo a zároveň to viděli na našich výsledcích? To vše najdete v naší rubrice fitness.

media

Ženy, vyhněte se nejčastějším chybám v posilovně!

Dala jste si také novoroční předsevzetí, že tento rok začnete na sobě pracovat, chodit pravidelně do fitka, změníte stravu shodíte nějaké to kilečko? Tak to rozhodně nejste sama! Nicméně pouze malé procento toto předsevzetí dodrží po celý rok - většina z vás po pár týdnech, v tom lepším případě po pár měsících, vzdává. Ale jen malé procento z vás si připustí, že je to kvůli častým chybám, kterých se ve fitku dopouštíte. Vy se jich ale vyvarujte!
media

Ploché břicho bez cvičení? Pomůže správné jídlo

Nic není zadarmo a krásná postava už vůbec ne. Jenže když chcete být štíhlí a fit, musíte kromě omezení nezdravých potravin samozřejmě začít i cvičit a vaše následná krása je tak těžce vydřená. Přesto, pokud jste línější a toužíte po plochém bříšku, mohou vám k němu napomoci některé potraviny.
media

Nepodceňujte kouzlo jógy

Jóga není jen zábava pro ženy, jak by se mohlo zdát – svoje zalíbení v tomto "sportu" našla i spousta můžu, a to hlavně díky jejímu podílu na stavbě svalů a následném atletickém vzezření. Nebojte se proto vyzkoušet tuhle "ženskou záležitost" a propadněte kouzlu jógy, které vás zcela pohltí.
media

Strečing a bolest svalů: 2 největší lži o posilovně

Posilovna je takový svět sám pro sebe. Někdo do ní chodí pravidelně a nemůže bez ní žít, někdo tam zavítá jen v určitém ročním období (typicky po Vánocích a na jaře), jiní ji zavrhují a hlásají, že si mnohem lépe a kvalitněji zacvičí jinde. O posilovně a posilování obecně však stále panuje hodně mýtů. A my teď dva nejčastější uvedeme na pravou míru.
media

Co když cvičení bolí?

Ze všech stran slyšíme, že bychom měli pravidelně cvičit a hýbat se, posilovat, jíst úplně jinak, než jsme zvyklí. Jenže cvičení není vždy bezbolestné a někdy vám cviky mohou ublížit víc, než tušíte. Jak poznat, že je něco špatně?
media

Známé značky jako proteinové tyčinky: stojí za to?

Kdybyste měli říct značky sladkých tyčinek, které seženete snad po celém světě, které byto byly? Pokud alespoň jedna z čtveřice Mars, Snickers, Bounty nebo Milky Way, jste na tom podobně jako většina lidí. O to víc jsme byli zvědaví na proteinové tyčinky, které se pod stejnými značkami objevily i u nás. Jsou chuťově dobré a nutričně vyvážené?
media

Posilování z vás mužatku neudělá

Snažíte se hýbat, cvičíte, běháte a máte před sebou vytouženou vidinu krásné štíhlé postavy? Tak to má většina z nás, ale děláme jednu zásadní chybu – vyhýbáme se posilování. A to zvláště ženy. Přitom právě posilování je podle odborníků mnohem důležitější než jakýkoliv jiný pohyb.