Potraviny, které zlepší váš výkon v posteli

Až jedna třetina mužů zažije častěji problémy při sexuálním styku - a to zejména předčasnou ejakulaci nebo erektilní dysfunkce. Není to nic příjemného a rozhodně ne něco, o čem by se pánové chtěli se svým okolím bavit. Proto často sáhnou po některém z přípravků prodávaných jako "podpora pro mužnost" nebo slibujících "zlepšení pohlavní aktivity". Málokdy ale řeší důvod, proč k takovým intimním problémům dochází.

Přitom je známým faktem, že pravidelný pohyb zlepšuje prokrvení celého těla - intimní partie nevyjímaje. Právě díky němu a zároveň díky zdravé stravě se dá problémům při sexuálním styku předcházet. Máme pro vás výběr potravin, které jsou pro mužské sexuální zdraví přínosné.


Borůvky

Jestli hledáte přírodní viagru, pak si dopřejte borůvky. Právě borůvky mají modrou barvu jako viagra a díky barvivu - silnému antioxidantu jsou pro zdraví hodně přínosné. Borůvky totiž obsahují látky, které pomáhají zlepšit krevní oběh v těle. Kromě toho jsou zdrojem vlákniny, která pomáhá snižovat hladinu špatného cholesterolu (odsune jej pryč z těla, než vůbec může být absorbován a uložen v cévích stěnách.

Díky nižší hladině špatného cholesterolu v krvi a zároveň lepšímu krevnímu oběhu můžou borůvky hodně pomoct pánům při prevenci sexuálního selhání.

Fíky

Fíky obsahují velké množství prospěšných aminokyselin - tedy základních stavebních jednotek hormónů. Právě díky nim mohou zlepšovat sexuální výdrž a touhu.

Arašídy

Arašídy jsou přírodním zdrojem L-argininu. Tato aminokyselina je důležitou pro zvýšení sexuálního výkonu muže, zároveň ale zlepšuje průtok krve cévami a pomáhá opravovat cévy. Díky tomu mohou muži zažít lepší a pevnější erekci.

Česnek

Česnekovým dechem může muž od sexu spíše odrazovat, ale česnek samotný obsahuje allicin, přírodní látku, která opět napomáhá zlepšení průtoku krve do orgánů, a tedy i zlepšuje sexuální výkon.

Banány

Ano, právě banány mohou zvýšit vaší energii při sexu. Obsahují enzym bromelain, který dokáže zlepšovat mužskou potenci, sexuální výdrž a libido. Kromě toho banány obsahují vitamíny B, které pomáhají udržovat tělo ve správném chodu při všech činnostech.


Tyto články vás také zajímají: