Oblečení

media

Jaké oblečení zvolit pro trénink v chladném počasí

Přestože zimy už nebývají nijak extrémně chladné, hodně lidí se trénování venku v tomto období obává. V zimním chladnějším počasí může být někdy problémem zvolit vhodné oblečení, které vás jak dobře ochrání před zimou, tak se v něm zase zbytečně nebudete potit. Dnes už naštěstí existuje mnoho variant sportovního oblečení vhodného ke cvičení venku i při nižších teplotách.
media

Po porodu budete potřebovat nové oblečení

Po porodu se změní ženě obvykle celý život. Málokterá nastávající maminka ale počítá úplně se vším. U šatníku to platí dvojnásob - i tady nečekáte, co všechno bude potřeba nově řešit. Jaké změny tedy čekají váš šatník v prvních dnech a týdnech po porodu? Mít pohodlné spodní prádlo i oblečení bude rozhodně základ.
media

Špatné spodní prádlo může být prokletí

Existují dva druhy spodního prádla – pohodlné a sexy. Všichni by nejradši nosili to pohodlné, protože se v něm cítí komfortně a vyhovuje všem jejich požadavkům. Ale mnohem častěji saháme spíš po svůdných kouscích, které přitahují mužské oči a těší i samotné dámy. Jenže ty nám mohou způsobit i řadu zdravotních problémů.
media

Jak o babím létu nenastydnout

To skutečné léto skončilo, ale ještě nepřišel čas podzimu. Naše tělo teď potřebuje mnohem víc péče. To obnáší dostatek vitamínů, odpočinku a v neposlední řadě zajistit svému tělu příjemnou teplotu. Doma to jde celkem snadno, ale co venku? Doteď jsme byli zvyklí oblékat se jen tak nalehko a není snadné se tohoto příjemně zažitého zvyku zbavit. Během odpoledne ještě občas to lehké oblečení využijeme. Ale co ráno?