Jak se zbavit pneumatiky na břiše?

Není divu, že o toto hubnutí je velký zájem. Ve většině časopisů najdete vysportované muže a ženy s viditelnými "buchtičkami" na břiše. A protože takoví lidé vypadají sexy a jsou jako vzory zobrazováni velmi často, podvědomě chceme vypadat také tak.

Přestože viditelné břišní svaly jsou částečně genetická záležitost, hubnutí tuku kolem břicha nemusí být zas tak těžké. Stačí pochopit, jak tělo při spalování tuků funguje a znát pár triků, kterými ho podpoříte.

 

Zintenzivněte kardio

Zapomeňte na kardio před nebo po cvičení v délce desítek minut. Efektivnější je cvičit intervalově. Během intervalového tréninku jako je např. rychlý sprint, dostanete tělo do krátkého anaerobního stavu, poté na chvíli zpomalíte, aby tělo "nabralo dech" a pak se znovu vrhnete do cvičení naplno. Toto několikrát zopakujete.

Při intervalovém tréninku se do svalů dostává o něco méně kyslíku a tělo rychleji spaluje tuk. Zkuste takový trénink zařadit do svého plánu třikrát týdně po dobu 20 minut, abyste zrychlili spalování tuků. I toho na břiše.

Jezte i tuky

Jak nejrozumněji spálit tuk? Jezte dostatek tuku! Že si teď protiřečíme? Kdepak! Tělo ke svému fungování tuk potřebuje. Právě ve zdravých nenasycených tucích se schovává spousta vitamínů a živin. K tomu nás potraviny jako ryby, ořechy a semínka nebo olivový či lněný olej dokáží příjemně zasytit na delší dobu. Tělo také díky tukům umí lépe hospodařit s živinami a lépe spalovat tuky, které mělo dosud uložené jako zásobu energie. Díky tomu půjde i pneumatika kolem břicha rychleji dolů.

 

Pijte přírodní spalovač tuku

Co obsahuje velká část spalovačů tuků? Extrakt ze zeleného čaje. Zelený čaj je dobře známý pro své pozitivní účinky. Obsahuje látky, které fungují termogenně, tedy podporují proces spalování tuků. Kromě toho obsahuje zelený čaj i antioxidanty, které chrání organismus před škodlivými vlivy. Díky tomu je hubnutí efektivnější.

Hubnutí pneumatiky na břiše je otázkou kombinace zdravého jídelníčku a pohybu. Zmíněnými tipy můžete hubnutí podpořit. Zbytek je jen na vás.

Co děláte pro hubnutí tuku na břiše vy? Pište do komentářů.