Břišní svaly

media

Dámy, víte, jak se do léta zbavit špeků na břiše?

Neznáme žádnou ženu, která by tolik řešila jiné partie. Všechny nejvíc dbáme na své bříško. Chtěly bychom ho mít krásně ploché, ale přitom pevné, přesně tak jak to mají ty úžasné herečky v hollywodských filmech nebo svůdné modelky na obálkách časopisů. A léto se kvapem blíží. Tak jak zatočit se zimními špíčky a dosáhnout krásného bříška?
media

Jak se zbavit pneumatiky na břiše?

Jak se blíží léto, čím dál víc lidí se snaží shodit nadbytečná kila. A nebo tvarovat svou postavu. Velice častou otázkou tak bývá: Jak se zbavit té pneumatiky na břiše? A jak to provést co nejsnadněji, aby se tuk jen tak nevrátil?
media

Jak získat krásně vyrýsované svaly

Chcete mít vyrýsované svaly? Pokud ano, musíte tomu přizpůsobit svůj jídelníček. Zachovat si svalovou hmotu a odstranit tuk, aby vám byly vidět svaly, ale není tak jednoduché. Vyžaduje to přesně cílený stravovací režim. Vysvětlíme si jaký.
media

Jak na vyrýsované břišáky

Břišním svalům se přikládá obrovská pozornost. Vyrýsované břicho, viditelné "kostičky" a zakončení naspodu do "V" je snem mnoha lidí, kteří pravidelně cvičí. A těch, kteří necvičí, také. Jak ale vyrýsovaných břišáků dosáhnout?