Břišní svaly

media

Posilování bez činek je základ, cvičte s váhou vlastního těla

Ne každého uchvátilo zvedání činek a honba za nejsilnějším bicepsem v posilovně. Někdo prostě dává přednost cvičení, ke kterému "železo" nepotřebuje. Pokud i vy upřednostňujete pohyb bez činek a trenažérů, je tento článek právě pro vás. A i pokud posilujete s činkami rádi, cviky s vlastní vahou těla mohou být zajímavou alternativou.
media

Cvičením břišních svalů si můžete odrovnat záda

Které svaly jsou podle vás nejvíc sexy, když jsou vyrýsované? Pokud odpovídáte, že břišní - tedy ony známé "cihličky" nebo "pekáč buchet" - a tvrdým tréninkem se snažíte dosáhnout jejich vyrýsování, zbystřete. Nic není zadarmo a v případě tréninku břišních svalů to platí dvojnásob. Cviky na břicho vám při nesprávném provedení mohou odrovnat záda.
media

Dámy, víte, jak se do léta zbavit špeků na břiše?

Neznáme žádnou ženu, která by tolik řešila jiné partie. Všechny nejvíc dbáme na své bříško. Chtěly bychom ho mít krásně ploché, ale přitom pevné, přesně tak jak to mají ty úžasné herečky v hollywodských filmech nebo svůdné modelky na obálkách časopisů. A léto se kvapem blíží. Tak jak zatočit se zimními špíčky a dosáhnout krásného bříška?
media

Jak získat krásně vyrýsované svaly

Chcete mít vyrýsované svaly? Pokud ano, musíte tomu přizpůsobit svůj jídelníček. Zachovat si svalovou hmotu a odstranit tuk, aby vám byly vidět svaly, ale není tak jednoduché. Vyžaduje to přesně cílený stravovací režim. Vysvětlíme si jaký.
media

Jak na vyrýsované břišáky

Břišním svalům se přikládá obrovská pozornost. Vyrýsované břicho, viditelné "kostičky" a zakončení naspodu do "V" je snem mnoha lidí, kteří pravidelně cvičí. A těch, kteří necvičí, také. Jak ale vyrýsovaných břišáků dosáhnout?