Hubnutí

media

Pro radost i zhubnutí. Jak vybrat nejlepší sport?

Když se odhodláme začít cvičit, je to ten první a nejzásadnější krok. Druhá věc je vydržet ve svém předsevzetí a předčasně to nevzdat. Ale ještě mnohem důležitější je vybrat si ten správný sport, který nám pomůže dosáhnout vysněné postavy nebo nás zkrátka jen zbaví psychického napětí. Jenže jak si vybrat?
media

Chcete změnu? Zapojte celou rodinu

Ne nadarmo se doporučuje začít cvičit společně s někým dalším. Vzájemně si dodáváte motivaci, jeden před druhým to nechcete vzdát a snažíte se vytrvat. A velmi podobně to funguje, pokud chcete kompletně změnit svůj životní styl – ideální je zapojit do toho celou rodinu.
media

Zrádné ovoce – kterému se raději vyhnout?

Všichni nám říkají, že ovoce není nikdy dost. Že ho můžeme jíst kdykoliv a v jakékoliv formě, ideálně ovšem čerstvé a tepelně neupravované. Nabízí nám toho spoustu a je například skvělou náhražkou za nezdravé sladké mlsání. Ale ne vždy je vhodné – jako třeba při hubnutí.
media

Vibrační přístroje – zázrak nebo podvod?

Většina z těch, kdo se někdy rozhodli zhubnout, už také hledala všemožné kouzelné způsoby, jak shodit přebytečná kila bezpracně. Jednou z těchto možností jsou nejrůznější vibrační přístroje, které slibují téměř zázraky. Vyplatí se na ně sázet nebo to není zase tak slavné, jak tvrdí reklamy?
media

Proč nás honí mlsná?

Tuto situaci zná většina z nás: snažíte se zhubnout a jíst zdravě. Přesto jsou občas chvíle, kdy doma doslova prošmejdíte každý kout a hledáte něco nezdravého. Tělo si prostě řekne, že musí nutně dostat něco, co byste neměli jíst. Počkat... říká si o to opravdu vaše tělo nebo je to celé jinak?
media

Jaro vám pomůže zhubnout – jak na to?

Mrazy definitivně končí, lezavá zima odchází a přicházejí dny zalité sluncem, které nás nabíjejí novou energií. Láká nás to ven, rádi se kocháme prvními jarními květinami – a také nejspíš uvažujeme nad tím, že je nejvyšší čas udělat něco se svou postavou, abychom do léta byli ve formě.
media

Čaj má zázračné účinky při hubnutí

Pití čaje považujeme za naprosto běžnou součást našeho dne. Často si ho dáváme k snídani, při chladných zimních večerech si rádi uvaříme šálek horkého čaje a uvelebíme se s ním do křesla, pánové zase milují čaj s rumem. Ale není to jen obyčejný nápoj, prý pomáhá i při hubnutí!