Hubnutí

media

Tady jsou důvody proč běháním nejspíš nezhubnete

Běhání je trendy. Městské maratony praskají ve švech. Běžecké oblečení je ve slevě jako první pryč a projít se kolem řeky skoro nejde, kolik lidí běží kolem. Není se čemu divit, že při pohledu na vysportované běžce, mnoho lidí napadne – začnu běhat a zhubnu. Tady jsou důvody, proč to není dobrý nápad.
media

Snažíte se zhubnout? Vypněte Facebook

Se sociálními sítěmi je řada z nás téměř srostlá. Několikrát denně kontrolujeme zprávy od přátel, projíždíme svou zeď a díváme se na příspěvky ze stránek, které nás zajímají. Ale Facebook a jemu podobné sociální sítě mají mnoho negativních vlivů – maří například na naši snahu zhubnout.
media

Umíte si správně sestavit jídelníček?

O zdravém jídelníčku se dočítáme na každém druhém webu. Všude nám radí, že si ho máme pečlivě sestavit, dostáváme tipy na nejrůznější vhodné potraviny – a máme pocit, že když jíme jen trochu jinak nebo něco jiného, je to téměř neodpustitelný hřích. Poradíme vám, jak na to, i jak se už nikdy nesplést.
media

Tajný recept na štíhlou postavu? Mléko

Není žádným tajemstvím, že bychom se měli vyhýbat uzeninám, tučným masům, sladkostem či příliš mastnými jídlům. To víme, a pokud se snažíme žít zdravě, pravdu je skoro nejíme. Ale mnohdy nejíme ani to, co bychom měli.
media

Nedaří se vám zhubnout? Jděte na to psychologicky!

Spousta z nás se snaží zhubnout, zkoušíme všemožné způsoby, diety a cviky, ale ručička na váze se najednou zasekne a ne a ne se pohnout směrem dolů. Také z toho už začínáte vyšilovat a přemýšlíte, že to vzdáte, protože vaše tělo se prostě rozhodlo stávkovat? Nevzdávejte to – zkuste tělo přemluvit pomocí své psychiky.
media

Nehubnete moc rychle?

Venku to vypadá spíš na léto než na jaro, a tak je jasné, že mnoho z nás se úporně snaží zhubnout. Vždyť kdo má bazén, může se pomalu už koupat, nemluvě o opalování. A k tomu je příhodně mít krásnou postavu. Ale pozor, abyste to nepřehnali a nehubli příliš rychle.
media

Pro radost i zhubnutí. Jak vybrat nejlepší sport?

Když se odhodláme začít cvičit, je to ten první a nejzásadnější krok. Druhá věc je vydržet ve svém předsevzetí a předčasně to nevzdat. Ale ještě mnohem důležitější je vybrat si ten správný sport, který nám pomůže dosáhnout vysněné postavy nebo nás zkrátka jen zbaví psychického napětí. Jenže jak si vybrat?