Ty nejlepší články rovnou do mailu

Peníze

media

Cesta k bohatství vede přes úspory

Také si říkáte, že vyděláváte maximálně na složenky a šetřit pro vás nemá smysl? Žít z ruky do úst se vám nemusí vyplatit. Počet osobních bankrotů tomu také odpovídá. Ke správné psychické pohodě patří především zázemí a dosáhnout toho svého nemusí být tak těžké, jak to na první pohled vypadá.
media

Jak vybrat správnou žárovku

Možná si ještě pamatuje jakou nevoli vyvolalo zrušení obyčejných žárovek. Nechceme polemizovat zda bylo nařízení EU správné, nebo ne. V každém případě je zde a trh se svítidly se změnil Oproti dřívějšku je na výběr daleko více variant. Jakou tedy vybrat, abychom nenaletěli a vyhovovala nám po všech stránkách?
media

Jak na správnou vlhkost doma

Dříve jste doma poznali vlhkost maximálně podle čáry na zdi. S moderní dobou máte i lepší možnosti jak doma vlhkost přesně změřit a udržovat. Co vše vlhkost ovlivní a jak docílit její ideální hodnoty?
media

Jak vyjít s penězi na vánoce

Vánoce se nezadržitelně blíží a poznat se to dá i podle narůstajícího počtu reklam na půjčky. V televizi se to nimi jen hemží a banky dobře vědí proč to dělají. Vánoce jsou pro ně doslova žně a ostatně kdo by nechtěl rodině udělat na vánoce radost. Jak se na vánoce připravit tak aby vás a váš finanční rozpočet nezrujnovali?
media

K čemu jsou a jak slouží dřevěné noční brikety?

Čím dál častěji si lidé pořizují domů krbové kamna a těší se z jejich atmosféry. S tím jak rostou ceny energií se ale nabízí otázka zda je nevyužít jako hlavní zdroj vytápění? Samozřejmě se u takového způsobu topení musíte vzdát komfortu, kdy otočíte knoflíkem a máte teplo až do rána. Možná ale existuje řešení. Vzali jsme si na mušku dřevě noční brikety a podívali se na to jak fungují.
media

Jak a kdy začít doma topit

Začíná chladnější období. Takový přechod mezi létem a zimou. Období chřipek, rýmy i dalších nemocí z nachlazení. Kdy tedy začít doma topit? Pro poskytovatele dálkového vytápění toto stanovuje zákon. Ten říká, že topit se bude od září do května. Ale ne vždy. Začátek topné sezony se každý rok mění.