Sója

media

Kokosový nepečený dort

Chessecake jsme se už v dietní formě naučili, ale co takhle nějakou obměnu? Na dietě je nejhorší neustále hledání inspirace a nových receptů. A proto jsme tu my, abychom vám každý týden přinesli dietní, ale zároveň chutný recept, který nenudí. Tentokrát se naučíme dělat vynikající dezert z kokosu a sušenek, tak jak jste zvyklí z jiných receptů. U nás ale najdete dietnější variantu a chuť, která určitě nudit nebude.
media

Máte rádi sushi? Dejte si pozor!

Sushi známe jako vynikající lahůdku. Víme o něm, že se připravuje nejčastěji z rýže, syrové ryby a mořských řas. Co ale snadno přehlížíme, je fakt, ze i před sushi bychom se měli mít na pozoru.
media

Recept na luxusní karbanátky ze soji

Chcete po vánočním jídelním šílenství ochutnat něco nového, jiného a i alespoň trochu dietního? Vyzkoušejte náš recept na sojové karbanátky se sýrem. Nám zachutnaly stejně jako klasické karbanátky.
media

Recept: zdravá sekaná ze sóji

Pokud jste si doteď mysleli, že sekaná se dá dělat jen z kila bůčku, pak jste na omylu. Vyzkoušejte náš recept na sekanou ze sóji a přesvědčíme vás, že i sekaná může být zdravá. Chutná výborně za tepla i za studena - tedy pokud nějaká zbyde.