Dietní večeře

media

Máme pro vás nápady na zdravé silvestrovské pohoštění

Namazat chlebíčky poctivou vrstvou majonézového salátu je už snad za námi. Dnešní zdravější životní styl si říká o něco jiného, a to i na oslavu Nového roku. Abyste i v novém roce nemuseli litovat, co jste všechno snědli, je lepší si rovnou připravit zdravé pohoštění. Když se do toho pustíte správně, takové pohoštění zaujme nejen skvělou chutí, ale bude dobře i vypadat. Oproti tradičním chlebíčkům tak zabodujete.
media

Recept: krůtí kuličky s mozzarellou

Nevím jak u vás, ale u nás jsou masové kuličky oblíbené jídlo. Skvěle se hodí k těstovinám a v lednici klidně vydrží několik dnů. Navíc se dají připravit opravdu dietně a tyhle, s mozzarellou uvnitř, skrývají překvapení, které zachutná.
media

Zdravé varianty nezdravých českých jídel si snadno uvaříte. Jsou překvapivě chutné

Češi jsou národ, který obecně moc rád jí. Naše kuchyně je sice vyhlášená, ale bohužel také velmi nezdravá. Snad každé typicky české jídlo je kaloricky neskutečně náročné, a pokud by se člověk měl stravovat pouze těmito pokrmy, za chvíli by se asi neunesl. Oblíbená česká jídla si ale můžete dopřát, pro hodně z nich existuje trošku upravená, zdravější a přitom neméně chutná verze.