Borůvky

media

Bezlepkové muffiny pro fajnšmekry

Po delším pátrání jsme konečně vyzkoušeli recept na zákusek, který si můžou dopřát i ti, kteří musí dodržovat bezlepkovou dietu. Ingredience jsou trochu odlišné a dražší než to, na co jsme běžně zvyklí, ale rozhodně se vyplatí investovat do jejich nákupu. Proč nepoznat něco jiného, chutného, než klasické "moučné" zákusky?
media

Recept: Chutné fitness proteinové tyčinky

Honí vás mlsná na něco dobrého a jen těžko odoláváte? Pak právě pro vás máme chutný recept na proteinové fitness tyčinky, které si upečete doma během pár minut. Nejen že ukojí vaši chuť na sladké, ale také dodají pořádnou dávku proteinu a vlákniny.
media

Borůvky rozhodně jezte, nejen při hubnutí

Jestli máte některé potravině přikládat velký význam nejen při hubnutí, pak jsou to borůvky. Zejména teď, když je jejich sezóna a snadno seženete čerstvé přímo v lese. Borůvky jsou prostě unikátní a snadno dostupnou volbou pro vaše zdraví.
media

Acai Berry - předražená sestra borůvky

Pokud se zajímáte o hubnutí, museli jste o nich slyšet. Pokud se o něj nezajímáte, zaregistrovali jste určitě některou z reklam. Tolik opěvované Acai Berry má prý úžasné účinky na naše zdraví a na hubnutí. Ale opravdu tomu tak je?