Ty nejlepší články rovnou do mailu

Paleo

media

Recept: polévka z pečeného celeru

Venku řádí zima a tak polévka přijde k chuti. Jaká ale může být lepší než ta, která zahřeje, ale zároveň náš organismus podpoří proti nečasu. O tom, že celer je zdravý nemůže být pochyb, ale to že může být ještě k tomu dobrý, to se dozvíte z našeho receptu.
media

Paleo recept: Kokosová panna cotta

Hledáte netradiční recept na oblíbený dezert? Tady ho máte! Navíc jím potěšíte i své blízké, kteří si nemohou dopřát mléčné výrobky a lepek. Zní to příjemně, že? Teď už se do přípravy panna cotty á la paleo styl můžeme pustit.
media

Paleo recept na čokoládový cuketový chléb

Pojďte mlsat! Tentokrát ale rozhodně zdravěji. Stačí k tomu znát paleo recept, který nepotřebuje žádné polotovary nebo spoustu cukru. Skvěle si na něm smlsnete a ostatní jen budou koukat, že se taková dobrota dá z cukety připravit.
media

Dieta New Nordic aneb jezte jako Vikingové

Zkoušíte rádi poslední trendy v oblasti zdravého jídla a diet? Pak vám nesmí uniknout dieta, která je zejména letos, v roce 2015, velmi populární. Dokonce populárnější než paleo strava. Je to ale jen výkřik dietní "módy" nebo je New Nordic dieta opravdu smysluplná?
media

Dýňový nevařený paleo puding

Dýňová sezóna rozhodně nekončí. Pro ty z vás, kteří dýně milují, máme vynikající a hlavně extra rychlý recept na dýňový nevařený pudink. Nebojte se, dochutíme ho tak, že se po jeho ochutnání budete jen olizovat. A pro ty, kdo sázejí na paleo stravu dobrá zpráva – tento pudink rozhodně paleo je.
media

Co znamená paleo snídaně

Znáte paleo stravu? Pak víte, že její podstatou je jíst pouze to, co jedli naši předci v “paleo”, tedy pravěkké době. Tedy nic smaženého, z polotovarů, s přidanými cukry nebo ztuženými tuky. Vyloženě pouze jídla, která jsou vařená nebo syrová z čerstvých surovin. Co si ale takového “paleo” můžeme dát na snídani?
media

Paleo strava - pochoutky s méně než 200 kaloriemi

Ačkoliv je samotná paleo dieta kontroverzní podobně jako jiné diety, my jsme si z ní vybrali to nejlepší. Paleo strava totiž také nabízí několik zajímavých pochoutek, které můžete zařadit do svého zdravého jídelníčku bez obav - každá z nich má méně než 200 kalorií!