Triky

media

Chcete zhubnout? Zapomeňte na pilulky a koktejly a zkuste toto

V Čechách je obezitou postižena čtvrtina populace a dokonce ohrožuje více než 50% lidí ve středním věku. Tito lidé se snaží najít co nejjednodušší způsob, jak nadbtečná kila shodit. Často dají na reklamní spoty a pořídí si za velké peníze zásoby koktejlů a pilulek, které slibují hubnutí bez námahy a za krátký čas. Přitom stačí vědět, co dělají jinak ti, kteří jsou úspěšně fit. Tady je shrnutí základních tipů, díky kterým zhubnete mnohem snáze.
media

Jak se nezbláznit z práce

Pondělky bývají často nejvíce nenáviděným dnem v týdnu a není se čemu divit, již hezkou řádku let totiž pondělí znamená ukončení odpočinku a nástup do práce, která pro mnohé znamená jen nutné zlo. Nabízíme vám pár rad, jak práci zvládnout a nezbláznit se z ní.
media

Kam s čím správně v lednici?

Doba léta přeje našim lednicím, alespoň v tom smyslu, že se plní potravinami, které v zimním období už tak běžné nejsou. Samozřejmě máme v podstatě stejné možnosti nákupu v zimě i v létě, ale přece jen, když procházíme v letním parnu kolem stánku s čerstvým ovocem, málokdo odolá a nekoupí si něco dobrého. Pojďme se podívat, jak správně takové potraviny skladovat, abychom si je co nejčerstvější mohli vychutnat o to déle.