Dárek k Vánocům? Máme pro vás tipy.

Do Štědrého dne zbývají dva týdny. Tedy je právě ten nejvyšší čas začít přemýšlet o tom, co dát ostatním za dárky k Vánocům. Za dva týdny takový dárek totiž snadno seženete a pokud si ho necháte poslat poštou, stihne vám být i včas doručen.

Dáme vám pár tipů, jakým vánočním dárkem byste letos mohli udělat radost pod stromečkem. A to dárkem takovým, aby se hodil ke zdravému životnímu stylu.


Dárek pro muže

Pokud chlap posiluje, ocení jako dárek permanentku do posilovny, fitness rukavice nebo zásobu proteinu. Z našich zkušeností ale doporučujeme spíše pořídit kvalitní pánské tričko, ve kterém bude vypadat dobře (a líbit se sobě i vám). Na trhu už jsou naštěstí i kvalitní trička, která mají sportovní atletický střih. V takovém tričku pánové mají opticky lepší postavu do "V" a výraznější bicepsy. A to nemusí ani nijak výrazně posilovat. Cena takového trička šitého na míru se pohybuje kolem 700 Kč a námi osvědčená najdete v obchodě ajaxx63.cz, kde vám ho rovnou i dárkově zabalí.

Když muž sportuje, ale radši než aby se potil ve fitku, volí běh, kolo, plavání a další pohybové aktivity, přijde mu jako dárek k Vánocům vhod dobře vybraná běžecká obuv nebo na zimu i oblečení na venkovní sportovní aktivity. Vždyť právě dobré oblečení je to, co v zimě ocení každý sportovec. Kvalitní běžecká obuv je pak dárek k Vánocům, který ale využijí pánové od jara do podzimu.

No a pro chlapy, kteří si radši užívají pohodlí domova, než aby se donutili k pohybu, můžeme jako dárek doporučit pohodlné tričko, které něco vydrží a i když chlap nesportuje, bude v něm vypadat dobře.

Dárek pro ženu

Pokud chcete obdarovat ženu, které záleží na zdravém životním stylu, potěšíte jí také permanentkou do posilovny nebo dárkovým poukazem na sportovní hodiny dle jejího výběru. Ve sportovních centrech tyto poukazy určitě mají, stačí se jen zeptat.

Velice vítaným dárkem pro ženy jsou pak sportovní a relaxační masáže a wellness pobyty. Vždyť právě odpočinek a relax je to, co v dnešní době ocení hodně z nás úplně nejvíc.

Pokud si můžete dovolit větší překvapení, darujte lyžařský zájezd - ideálně pro dva. Když vás drahá polovička vezme s sebou, budete spolu na čerstvém vzduchu a ještě k tomu uděláte něco pro své zdraví. Navíc si i krásně odpočinete - takový večer na horské chatě u krbu si rozhodně vychutnáte.

Univerzální dárek k Vánocům

Skvělým pomocníkem při sportu jsou náramky, které snímají váš tep a zaznamenávají pohyb i průběh spánku. Data přenášejí přes wifi nebo bluetooth do počítače, kte také snadno můžete sledovat, kolik jste přesně spálili kalorií, kolik ušli nebo uběhli kilometrů i jak kvalitně spíte. Navíc vám takový náramek pomůže hubnout. Dá se na něm totiž nastavit některý z programů, při kterém vás náramek upozorní, pokud trénujete příliš málo nebo naopak příliš intenzivně. A to s ohledem na Váš věk, váhu i postavu. Vše si snadno nastavíte. Sportovní náramky koupíte snadno v některém ze sportovních obchodů nebo v obchodech s elektronikou. Cena sportovního náramku se pohybuje obvykle kolem 1 - 3000 Kč.

Dobrým pomocníkem při zdravém životním stylu - a vynikajícím dárkem k Vánocům - je chytrá váha. Za cca 2000 Kč vás nejen zváží, ale i změří procento tuku v těle a data o vážení odešle prostřednictvím wifi sítě do vašeho profilu. Ten přehledně můžete sledovat na svém počítači nebo ve svém mobilu a máte tak přehled o tom, jak úspěšně na sobě pracujete. Navíc se takový profil dá snadno propojit s údaji zaslanými sportovním náramkem a vy tak máte kompletní představu o své fyzičce i pohybové aktivitě.

Dárek k Vánocům levně

Nechce se vám utrácet za dárky k Vánocům tisíce a máte doma někoho, kdo sportuje? Pak mu věnujte netradiční dárek k Vánocům. Takový netradiční levný dárek pro muže i ženu je třeba sportovní aplikace na chytrý telefon. V základu bývá bezplatná, ale když za pár desítek korun věnujete její profesionální verzi, získá obdarovaný přístup ke všem detailním přehledům a lepším možnostem využití takové aplikace při sportu.


Co letos darujete k Vánocům vy?

Tyto články se Vám také líbí: