Ty nejlepší články rovnou do mailu

Funguje CGA800? Co je vlastně kyselina chlorogenová?

Poslední dobou se čím dál častěji objevují stránky odkazující na doplněk stravy na hubnutí CGA800. Obsah je stejný - popis přípravku, který "zaručeně" funguje, několik úžasných zkušeností s hubnutím a u nich náhodné fotografie lidí a náhodná jména, no a na konci stránky obrovské tlačítko "koupit". Tohle nemůže fungovat... nebo?

CGA800 - nenajdete informace

Už první náznak toho, že tento přípravek má nějaké tajemství. Ať hledáte, jak hledáte, všude se dozvíte pouze informace od samotného výrobce nebo distributora. Ty jsou obvykle naprosto stejné a z takových webových stránek se dozvíte pouze:

  • že CGA800 je skvělý přípravek na hubnutí (ale pro koho?)
  • že CGA800 obsahuje kyselinu chlorogenovou a jak je úžasná (mimochodem, níže se jí budeme věnovat více)
  • zkušenosti s CGA800 sepsané pravděpodobně výrobcem, k nim jsou totiž náhodně připojovány fotografie lidí a jména, zatímco zkušenosti mají stejný text
  • informaci, že právě dnes (stejně jako každý jiný den) končí prodejní akce na tento doplněk stravy

Co se ale v žádném případě nedozvíte, jsou právě ony podstatné informace. A těmi myslíme složení CGA800 a výrobce. Už jen proto doporučujeme si koupi pořádně rozmyslet.

Mimochodem, snažili jsme se zjistit složení i na infolince, která je uvedená na stránkách distributora. Paní nám trpělivě opakovala, že kapsle se skládá z 800 mg kyseliny chlorogenové a 20 mg kofeinu. Nic jiného. Zajímalo nás tedy, jak vypadá taková kapsle, která váží 820 mg a je tvořená pouze těmito dvěma látkami. Nakonec paní odpověděla, že vlastně netuší, jaké je složení té kapsle krom dvou základních látek...

CGA800 a kyselina chlorogenová

Dokonce i pátrání po tom, co to vlastně ta kyselina chlorogenová je a jaké má ve skutečnosti účinky, bylo poměrně zajímavé. Když si dáte vyhledávát kyselinu chlorogenovou v českých vyhledávačích, najdete pouze stránky spojené s doplňky stravy obsahujícími zelenou kávu. A ano, zrna kávy obsahují i kyselinu chlorogenovou, ale žádné jiné obecné informace ohledně kyseliny chlorogenové neovlivněné "zelenokávovou" lobby nejsou k dispozici.

Zapátrali jsme tedy i jinde. A zjistili zajímavé informace, jaké má ve skutečnosti kyselina chlorogenová účinky:

  • má pozitivní vliv na snižování vysokého krevního tlaku
  • je možnou příčinou vzniku alergií lidského těla na některé rostlinné látky
  • je jednou z látek zapříčiňujících projímavé účinky švestek
  • při pokusu na myších se prokázaly psychostimulační účinky

Obecně tedy doplňky stravy s extrakty ze zelené kávy mají díky antioxidačním účinkům pozitivní účinky. Je dobré ale znát i ty ostatní.

Koupit CGA800? 

Jestli přes vše váháte, zda investovat nemalé peníze do CGA800, abyste pak snadno zhubli, doporučujeme si předem přečíst obchodní podmínky. Zjistíte sami, jaký přístup má distributor/výrobce ke svým zákazníkům.

Doporučujeme také porovnat cenu CGA800 s jinými doplňky stravy na bázi výtažků ze zelené kávy. Budete zřejmě překvapeni, jak je cena CGA800 oproti ostatním obsahujícím stejné množství kyseliny chlorogenové (ne)výhodná.

CGA800 na hubnutí

Jestli chcete koupit jakýkoliv přípravek na hubnutí a očekáváte, že vám jeho pravidelná konzumace pomůže jen tak zhubnout, zamyslete se. Samotní výrobci uvádějí, že takové doplňky stravy mají pozitivní účinky, ale pouze ve spojení se zdravým jídelníčkem a pravidelným pohybem. Zamyslete se také nad tím, jestli těch několik stovek bude lepší utratit za pilulky nebo investovat je do pohybu, který vám přinese kýžený efekt mnohem lépe.

Aktualizováno: Je CGA800 mezi výrobky označenými jako rizikové? Zjistěte zde!


Tyto články vás také zajímají:

Co vy na to?

hezky jste to shrnuli. všude čtu jenom negativní zkušenosti. chvála bohu, že jsem to nekupoval, i když už mě to celkem táhlo. tenhle ale i ostatní články http://www.slimming.cz/cga800-recenze-davkovani/ naštěstí varují a peníze jsem nevysypal ven z okna...

Od Fat Luke v Středa 04. Leden 2017 12:46 IP adresa zaznamenána

Souhlasím, že jde o nafingovaný podvod, kde se zobrazují jen kladné komentáře a "fotky před a po" spokojených zákaznic, které již zázračný přípravek zkusily. Ale nejde jen o to, hodně ženských si řekne "no ať je to jak je to, nemám co ztratit, zkusím to". Ale je co ztratit -zdraví, může způsobit i cukrovku. Konečně jsem našla jeden reálnej, varovnej článek na téma zelená káva- a extrakt kyselina chlorogenová. Kde píšou předeším, jak tahle propagace vůbec vznikla a kam až to může dojít. Je to myslím na https://www.hubnuti.co/zelena-kava/

Od Pavla v Neděle 09. Říjen 2016 09:51 IP adresa zaznamenána

pozor, je to rovnaký podvod ako tie ďalšie prípravky, viz jediné zrhnutie-. Odporúčam neplatiť a ak sa podarilo zaplatiť, rýchlo žiadať v banke peniaze naspäť. je to podvod.

Od Roman Kosko v Středa 07. Září 2016 00:51 IP adresa zaznamenána

POZOR: JEDNÁ SE O ZDRAVÍ VELMI NEBEZPEČNÝ PODVOD! JE ZVLÁŠTNÍ, ŽE V URČITÉM OBDOBÍ ZDE PRAVIDELNĚ PŘIBÝVALY VÝHRADNĚ KLADNÉ RECENZE A VŽDY PODEPSANÉ JMÉNEM PŘÍJMENÍM + MĚSTO. DÁLE JSME ZJISTILI, ŽE KAŽDÝ PŘÍSPĚVEK JE PSÁN Z JINÉ IP ADRESY (ČASTO VELMI EXOTICKÉ ZEMĚ), A TAK JSME SE ROZHODLI ROZŠIFROVAT DANÉ IP ADRESY. VÝSLEDEK? VŠECHNY KLADNÉ KOMENTÁŘE PÍŠE JEDNA A TATÁŽ OSOBA Z JEDNÉ IP ADRESY, KTERÁ SE NACHÁZÍ V POLSKU.

Od Jana v Úterý 12. Leden 2016 17:49 IP adresa zaznamenána

dobrý den, tydlecty prášky mi zachránily život. kvůli obrovské nadváze jsem měla řadu zdravotních problémů. po několika týdnech s toudle kůrou se mi všecky problémy eliminovali. doporučuju to

Od mrázková, praha v Neděle 13. Prosinec 2015 17:34 IP adresa zaznamenána

Potvrzuju ucinost tohoto produktu. Tablety sem bral presne 60 dnu a zhubnul sem celkem dost.

Od Vladimir Krouzek, Janov v Středa 09. Prosinec 2015 19:10 IP adresa zaznamenána

na hubnutí jsem vyzkoušela veškerou škálu různých produktu. nevim proč ale prostě mi nic nepomohlo. možná proto, že jsem prostě líná. pouze cga 800 mi pomohl zhubnout, takže ho mohu doporučit ouplně všem i lenochum.

Od pavla wolfová, praha v Středa 02. Prosinec 2015 19:15 IP adresa zaznamenána

ančo. ty si ale kecka. dost pochybuju o tom, že by skoro všechny příspěvky byly falešný. spíš to vypadá, že falešný jsou ty negativní

Od jirka ševčík v Neděle 29. Listopad 2015 22:07 IP adresa zaznamenána

Na základě tolika falešných a přehnaně pozitivních komentářů musím dát autorovi článku za pravdu, že jediné, co na tomhle rádobypřípravku funguje, je marketing. Podle složení k hubnutí bez pohybu nepomůže...

Od Anna v Středa 25. Listopad 2015 21:24 IP adresa zaznamenána

Na základě recenzí na této stránce jsem se rozhodla, že do toho půjdu taky. A vyplatilo se. Za pár dnů budu u konce kúry a podařilo se mi zhubnout 8 kg, což se mi nikdy předtím nepovedlo.

Od Pavla v Středa 25. Listopad 2015 18:52 IP adresa zaznamenána

já jsem se za boha nemohla zbavit kil a břicha a strií atd po těhotenctví. zkusila jsem taky tyto pilule a nakonec jesm se toho všeho zbavila. trvalo to sice 3 měsíce, ale zafungovalo dobře.

Od eva nováková v Úterý 17. Listopad 2015 19:23 IP adresa zaznamenána

Je dobrá, že to funguje i na chlapy. Sám jsem to užíval, stravu jsem nijak extrémně neměnil, pohyb takový nic extra a zhublnul jsem.

Od Honza Krupa v Neděle 08. Listopad 2015 20:42 IP adresa zaznamenána

Jsem maximálně spokojená s tímto produktem. Raději se ani neptejte kolik jsem vážila. Ždánýj mužský mě nechtěl. Styděla jsem se za svojí postavu. Teď sice pořád nevypadám úplně ideálně, ale zhubla jsem skoro 30 kilo za 3 měíce. Lidi co mě dýl neviděli mě ani nepoznaj.

Od Pavelková Anežka v Středa 04. Listopad 2015 15:11 IP adresa zaznamenána

ja som tieto kapsule bral pred pol rokom a som s nimi maximalne spokojny. vela som schudol a kilogramy sa mi dodnes nevratili. odporucam!

Od juraj v Středa 21. Říjen 2015 20:48 IP adresa zaznamenána

TY KAPSULE SÓ ZÁZRAK! KAŽDÝ DEN SLOPU - NAJRADČI BÍR A VAJN, NA NĚJAKÉ CVIČENÍ A DIETY MUŽU HODIT BOBEK A KILA ZE MĚ MIZÍ I TAK!

Od nAĎA ŠIŠKEOVA BRNO v Sobota 10. Říjen 2015 16:01 IP adresa zaznamenána

Potvrzuju funkčnost tablet CGA800. Po 1 balení jsem zhubl 8 kg a kromě toho se mi zlepšili jaterní testy.

Od Mirek v Čtvrtek 08. Říjen 2015 20:22 IP adresa zaznamenána

já sem s timdle přípravkem zhubla za 2 měsíce tolik, že sem se dostala v bmi do normální váhy, a to bez cvičení a nějakejch diet

Od lenka řehořková, rokycany v Neděle 04. Říjen 2015 19:17 IP adresa zaznamenána

Já hubnu už jen když čtu vychvalování na CGA800 :D To jsou někteří lidé pořád ještě naivní,že na to skočí ? Snížit příjem - zvýšit výdej = to funguje

Od Martina v Pondělí 28. Září 2015 19:14 IP adresa zaznamenána

též vás tu všeci zdravím z brna, též su začal brát tytok prášky a schudnul su tak, že mňa moji spolužáci nepoznávajú. mám přezdívku kadlátkový knedlíček, bo su byl vždy malý a tlustý a chutnalo mně jist všecko. na a dnes mám už méně než 100 kg. asi eště budu pokračovat, chtěl bych sa dostat až na 80.

Od michal šabacký v Neděle 27. Září 2015 18:18 IP adresa zaznamenána

Ja brala ty prašky 2 měsice a zhbla jsem 12 kilo. Nejlepši na tom je, že mužu jist , co chci a už vubec netloustnu.

Od Oktabrina v Středa 23. Září 2015 20:12 IP adresa zaznamenána

dneska jsem dobrala poslední tabletu cga stupla na vahu a ta mi vcil ukazuje 78 kg. pred 2 mesicama ukazovala 92. ty prasky su bozske!!!

Od drimalova ivana brno v Neděle 20. Září 2015 23:07 IP adresa zaznamenána

Právě jsem po poloviční kúře s těmito tabletami na hubnutí a už mám o 4 kila méně, k tomu mám více energie, atd.

Od Maky v Pátek 11. Září 2015 18:58 IP adresa zaznamenána

přidávám se ke spokojeným uživatelům těchto tablet. po dobrání 2 balení se jsem zhubl tolik co potřeboval a k tomu ještě se mi výrazně zlepšily jaterní testy atd. tak všem doporučuju!!

Od mstislav brabec, smržovka v Úterý 08. Září 2015 20:57 IP adresa zaznamenána

Zdravím. Mám podobnou zkušenost s práškama CGA800. Zhubla jsem s nima a ani po několika měsících se mi nadváha nevrátila a k tomu se mi zvedla energie.

Od Branislava Lecjaksová v Neděle 06. Září 2015 18:48 IP adresa zaznamenána

je jsem ten pripravek brala asi pred 2 roky a zhubla jsem s nim hodne. do dnes se mi zhubnuté kilogramy nevratili zpatky. cga800 doporucuju!

Od jana brezinova v Čtvrtek 03. Září 2015 22:06 IP adresa zaznamenána

Ale nepovídej M. Vidím, že ty znáš všechny lidí nejlépe, že? Jsou lidi, kteří na sobě pracují, ale nic jim nepomáhá, proto nezbývá než vyzkoušet nějaký doplněk stravy. Já jsem CGA800 také vyzkoušel a zhubnul jsem s ním mnohem více než pouhou změnou stravy či pohybem.

Od Honza v Úterý 01. Září 2015 22:34 IP adresa zaznamenána

Katko, pobavilas mě. :) Výrobky jako CGA800 nebo Forskolin vyrábějí právě pro lidi jako jsi ty - tedy pro ty, kteří jsou líní hýbat se a jíst zdravěji a přemýšlet o tom, jak tělo funguje. Takoví radši věří báchorkám o tom, jak pilulky zázračně spalují tuky.

Od Michal v Pondělí 31. Srpen 2015 23:15 IP adresa zaznamenána

Já jsem vyzkoušel obojí. Forskolin je taky dobrý, ale s CGA800 jsem byl více spokojený.

Od Kamil v Pondělí 31. Srpen 2015 21:12 IP adresa zaznamenána

Mě teda CGA800 taky moc pomohl :) shodila jsem sice jen 5kg, ale 5cm přes pas... což je super :) chtěla jsem si koupit znovu velké balení, ale už nemají akci jako předtím a 1880,- je hodně. Našla jsem teď Forskolin Active 60kps za 990,- tak zkusím teď tohle. Nemáte někdo už zkušenost? Jo a promiňtě, ale kecy jako, že cvičte a jezte zdravě si prosím nechte. Kdyby to bylo tak jednoduché, tak by nevyráběli tyhle doplňky. Já jsem už vyzkoušela ledacos.... zdravou stravu, cvičení, různé diety, ale vždy bez úspěchu.... prostě jsem to asi nevydržela tak dlouho, jak bylo třeba...

Od Katka v Pondělí 31. Srpen 2015 15:40 IP adresa zaznamenána

CGA 800 je jediný přípravek z několika desítek, co jsem vyzkoušel, který mi pomohl účinně snížit váhu. Dávám 100 bodů.

Od Pavel Strnad v Sobota 22. Srpen 2015 23:21 IP adresa zaznamenána

pridavam mou zkusenost s tabletama cga800. vazila jsem 106 kilo. po 3 mesicich pravidelneho polykani techto tablet jsem se dostala na 88.

Od anna kavanova v Středa 19. Srpen 2015 21:54 IP adresa zaznamenána

zdravim vas všeci z gottwaldova :-D. brala sem ty prášky 60 dnů a zbavila sem se té hnusné pneumatiky na břuchu. všem doporučuju!!!

Od ladka v Čtvrtek 13. Srpen 2015 23:14 IP adresa zaznamenána

Jak takovémuhle přípravku a všem těm falešným příspěvkům typu "zhubla jsem za týden 2 kila díky těmhle tabletám" může někdo věřit?

Od Petra v Pondělí 10. Srpen 2015 14:29 IP adresa zaznamenána

Mam strasne komplexy z moji vahy. Jsem tak tlusta, ze se ani nemuzu hybat. Funim uz i pri chuzi jako prase. Tak jsem si koupila ty tabletky. Beru je teprv tyden,a muzu rict, ze mi zacinaji pomahat.

Od Dana Kankova v Neděle 09. Srpen 2015 19:29 IP adresa zaznamenána

beriem tie kapsule tyzden a uz som schudla 2 kila. potrebovala by som schudnut najmenej 50 kg, tak snad sa to podari. Zatial som s nimi spokojena - mam o vela viac energie.

Od vierka v Pátek 07. Srpen 2015 18:48 IP adresa zaznamenána

Jsem s tím přípravkem velmi spokojena. Po 30 dnech jsem zhubla poměrně dost viditelně a eště mám víc energie.

Od Evik v Pátek 07. Srpen 2015 00:16 IP adresa zaznamenána

taky jsem s přípravekm cga 800 spokojená. brala jsem ty tablety 2 měsíce a schodila 18 kg

Od emilka v Neděle 02. Srpen 2015 15:33 IP adresa zaznamenána

Zdravim vas ve spolek. Ppotvrzuju ucinost tech tablet. Bral jsem je 2 mesice a zhublnul vice jak 10 kg!!!

Od Zdenek Krivonoska v Sobota 01. Srpen 2015 19:22 IP adresa zaznamenána

tak jsem to teda taky vyzkoušel a mám s tím stejnou skušenost jako většina ostatních. přípravek mi pomoch zhubnout a taky zvednout energii.

Od jirka kočí v Středa 29. Červenec 2015 23:07 IP adresa zaznamenána

Mohl by sem prosím někdo z těch "chemiků", kteří se zabývají rozborem CGA800 (to samo o sobě zní už hodně divně), napsat výsledky jejich rozboru? Je trochu podezřelé, že CGA800 opěvují a přitom nezveřejní detailní informace o složení.

Od Martin v Sobota 25. Červenec 2015 09:46 IP adresa zaznamenána

Doporučuji jedině CGA800, nic jiného. Když se podívám na složení přípravků z lékáren, Buď jsou to placeba nebo chemie. A jak všici víme, producent takových výrobků (farmaceutické společnosti) nenese žádnou zodpovědnost za poškození zdraví. CGA800 vyzkoušela má žena. Protože se zabývám chemií a mám doma takovou malou soukromou pracovnu, sám osobně jsem udělal rozbor a potvrzuji, že výsledek mého rozboru souhlasil naprosto přesně s tím, co producento těchto tablet uvádí v příbalovém letáku. Vše jsou přírodní složky. Manželka to užívá zatím něco přes týden a má to jen samé pozitivní účinky.

Od Honza v Pátek 24. Červenec 2015 13:56 IP adresa zaznamenána

Nekupovat! Jak je psáno v článku, je to jen předražená kombinace kofeinu a kyseliny chlorogenové. Žádné hubnutí nečekejte, toho pomocí takových tablet nedosáhnete. Vyzkoušela jsem to sama na sobě a bohužel naletěla jsem jejich reklamě...

Od Zdena v Čtvrtek 23. Červenec 2015 09:53 IP adresa zaznamenána

Mě ty tablty cga80 koupil můj muž. Beru je zatím týden a hned mám o mnoho více energie. A K TOMU UŽ O 2 KIL MÍŇ.

Od Regina v Středa 22. Červenec 2015 22:28 IP adresa zaznamenána

Já žádný prášky na hubnutí necpu, jen jsem změnil jídelníček a mám za měsíc 5 kilo dole. Žádný CGA800 nebo jiný nejsou potřeba...

Od Marián v Úterý 21. Červenec 2015 23:36 IP adresa zaznamenána

Je teda fakt, že já jsem změnil stravu o 180 stupňů, pohyb ten jsem měl vždycky, ale myslím, že jen díky tomuto jsem nemohl za 2 měsíce najednou zhubnout 15 kg. Takže děkuji CGA800.

Od Franz v Pondělí 20. Červenec 2015 18:30 IP adresa zaznamenána

zdar všici. na mě te prášky fungujó. su slušně vypasené pašík alu už po 2 týdnách mám o 5 kg méně. rozhodně to stojí za to

Od jíra štěpánek v Sobota 18. Červenec 2015 19:12 IP adresa zaznamenána

Potvrzuji účinnost pohybu na hubnutí, aniž bych brala nějaké pilule! Když pravidelně cvičím, nenastává u mě jojo efekt.

Od Linda Baierlová v Pondělí 13. Červenec 2015 22:22 IP adresa zaznamenána

potvrzuju účinost tablet na hubnutí cga 800. brala jsem je před delší dobou a dodnes u mne nenastal jojo efekt

Od Linda Baierlová v Neděle 12. Červenec 2015 23:43 IP adresa zaznamenána

Já su s těmi tabletami též spokojený. Beru antidepresiva a nemá to žádné kontraindikace.

Od Jürgen v Sobota 11. Červenec 2015 23:14 IP adresa zaznamenána

já jsem s těma praškama cga 800 maximálně spokojená. je fakt, že to nejni lék ale je to doplněk stravy. takžy by to vlastně nemělo mít ani žádné vedlejší účinky. já ty prášky rozhodně doporučuju!

Od hana hezinová v Středa 08. Červenec 2015 21:01 IP adresa zaznamenána

Vidím, že samotná přezdívka o tobě leccos vypovídá, že Cype?

Od Ostravak v Středa 08. Červenec 2015 17:11 IP adresa zaznamenána

tvoje bába je lína, zlodějina to je! To pozná každý rozumný člověk co se mrkne na google tak je tam spousta informacím vedoucím k jedinému... a ty seš vymyšlenej profil...

Od cyp v Úterý 07. Červenec 2015 02:06 IP adresa zaznamenána

CGA800 není lék! V článku je napsáno, že na infolince odpověděli, že je to jen tableta složená z kofeinu a kyseliny chlorogenové. Logicky ale tělo bez pohybu nebude spalovat energii, a tedy ani tuky. Pokud tedy chcete skutečně hubnout, nedejte na dobrý marketing výrobce a vymyšlené příspěvky v diskuzích, ale uvažujte soudně - pravidelně a zdravě jezte častěji (případně si nechte sestavit jídelníček) a k tomu zařaďte pohyb do svého každodenního programu. To je jediný "lék" na vyšší váhu.

Od Michal v Pondělí 06. Červenec 2015 19:17 IP adresa zaznamenána

no já si myslím že asi na 100% nebude účiné nic každopádně já jsem vyzkoušel cga a je to zatim asi nejúčinější lék kterej jsem vyzkoušel, pohyb a co nejméně jídla u mě zrovna nehrozí

Od zdenda v Neděle 05. Červenec 2015 16:11 IP adresa zaznamenána

Dobrý den, ráda bych se tedy dozvěděla zda existuje účinný sto procentni lék jak zhubnout, zřejmě je to nejspíš pohyb a co nejméně jidla

Od Regi v Neděle 05. Červenec 2015 14:57 IP adresa zaznamenána

Zdravim z Blavy. U nas tiez mozno kupit tie tablety. Uzivam ich zatial 3 tyzdne a som s nimi velmi spokojena. Odporucam!

Od Monika BUšková v Sobota 04. Červenec 2015 20:41 IP adresa zaznamenána

tak jsem si ty tablety taky zakoupil a dobre jsem udelal. nastartovaly mi metabolismus takze hubnu dal prestoze je uz neberu, ikdyz pomalejsim tempem nez kdyz jsem je bral. ja mohu cga s cistym svedomim doporucit.

Od vlada v Čtvrtek 02. Červenec 2015 19:36 IP adresa zaznamenána

Zajímavé, že tu "každý" obhajuje CGA800 do krve a přitom není ochotný napsat základní věci, které byste před koupí nějakých pilulí měli znát - jejich přesné složení a výrobce... Kolik vám za takové promo příspěvky platí? :)

Od Mirek v Pondělí 29. Červen 2015 20:55 IP adresa zaznamenána

i já potvrzuju účinkování těchto tablet. to víte že jsem měla komplexy z nadváhy. byla jsem tlustá, a protivná. nakonec mi ode mně utekl muž. musela jsem ze sebou něco udělat tak jsem si koupila ty tablety a pomalu ale jistě začínam hubnout.

Od anča v Pondělí 29. Červen 2015 19:52 IP adresa zaznamenána

To je zase diskuse. V Pepikrajchu se objeví něco nového na trhu a už je z toho poprask. V USA to je na trhu asi už 10 járů a tento produkt má obrovský úspěch. Milý Mirčo, obávám se, že přispěvatelky před tebou mají recht - tzn. že neumíš číst. Sám jsem to objednával, takže vím, o čem mluvím. A zdalipak víš, proč jsem to objednal? - Protože to má potřebné certifikáty těch nejvyšších úřadů v USA. Takže to už musíš být opravdu paranoik. Že jsem byl s produktem spokojen bez jakýchkoliv vedlejších účinků myslím ani nemusím psát. Ale v pohodě, Češi se vždy báli něčeho nového a neznámého, takže tě Mirčo svým způsobem chápu.

Od Honza v Pondělí 29. Červen 2015 00:51 IP adresa zaznamenána

Darinko, tak nám schválně prozraď, kdo je výrobce a kdo prodejce a prosím i o přesné složení CGA800. Jsem zvědavý, co napíšeš... :)

Od Mirek v Neděle 28. Červen 2015 17:10 IP adresa zaznamenána

Ano, přesně tak, projděte si podmínky, protože zjistíte, že Mirek neumí číst. Úplně přesné složení jsem měla v letáku. Takže bacha na Mirka! Je to pěkně upovídaný chlapec :-D.

Od Darina v Neděle 28. Červen 2015 16:34 IP adresa zaznamenána

Ty kecy o tom, že obchodní podmínky CGA800 obsahují všechna data o prodejci nebo výrobci jsou nesmysl. Pokud jste soudní, projděte si je, než takový chyták koupíte. Jo a složení taky nikde nenajdete, bacha na to!

Od Mirek v Neděle 28. Červen 2015 00:39 IP adresa zaznamenána

To: Pierluigi. A právě proto je v příspěvku napsáno, že to není stoprocentní! A ano, chtěl jsem tím naznačit, že jeden člověk píše z různých zemí. Od toho existují anonymizery, ale neboj, ono to jednou dojde i "geniálním" čechům v zahraničí

Od Tom v Čtvrtek 25. Červen 2015 18:31 IP adresa zaznamenána

I ty jedna česká vlaječko :-D. Např. já žiju v Itálii. A co jako? Jaký sis o mě udělal názor? Hodně rozumných Čechů lidí žije v zahraničí, ti jednodušší zůstávají v ČR. Takový je např. můj názor na pisatele. :-). Když se podívám na IP adresy z tvého odkazu, zjistím, že někteří píšou např. z Francie, Německa, Španělska. Chceš tím tedy snad naznačit, že 1 člověk píše z několika různých zemí? Super objev :-D

Od Pierluigi v Čtvrtek 25. Červen 2015 18:16 IP adresa zaznamenána

Když půjdete sem http://ip-lookup.net/index.php a vložite IP adresu u příspěvku, uvidíte stát odkud pochází. Pokud se někdo skrývá za anonymizerem, pak tam neuvidíte českou vlaječku - není to stoprocentní, ale určitě to pomůže udělat si názor o pisateli.

Od Tom v Čtvrtek 25. Červen 2015 16:04 IP adresa zaznamenána

Tak tos asi spatne cetl, Martinku - v podminkach je vsecinko uvedeno. Stejne tak v pribalovem letaku, ktery jsem mela v zasilce - slozeni, adresu, atd. Mimochodem potrebu reklamovat jsem nemela a to i bez dodrzovani diety nebo sportovani.

Od Libuse Ondruskova v Středa 24. Červen 2015 21:28 IP adresa zaznamenána

Baví mě tahle rádobydiskuze o CGA800. Obchodní podmínky neprozrazují, kdo je výrobce a na koho se obrátit s případnou reklamací. Na stránkách nenajdete přesné složení, jen reklamní kecy. Proč tolik tajností? Navíc je v podmínkách uvedeno, že tablety fungují jen když změníte jídelníček na zdravější a budete se hýbat...upřímně to se dá zhubnout i bez tablet :) Rozumu zdar, nenaleťte prodejcům

Od Martin v Pondělí 22. Červen 2015 21:09 IP adresa zaznamenána

Jsem s tím přípravkem celkem spokojená. Od doby co ho beru nejsem vůbec unavená, a tak mi zbyde víc času a anergie na nějaký ten sport. Hubnu prakticky od prvního dne co tento přípravek používám.

Od Marcela v Neděle 21. Červen 2015 16:04 IP adresa zaznamenána

cga 800 doporučuju. přiznam se, že su líný se hýbat proto jsem také stloustnul. s těmito kapsulami ztrácím jedno kilo za druhým.

Od zdenál váňa v Sobota 20. Červen 2015 23:36 IP adresa zaznamenána

Nesmysl. Předpokládám, že sis ani nepřečet podmínky, což svéprávní lidé běžně dělají. V podmínkách je totiž vše uvedeno a nenašel jsem tam abolutně žádný háček, takže akorát tak pěkně kendáš ty "oklamaný spotřebiteli". :-D

Od Spokojený zákazník v Sobota 20. Červen 2015 19:00 IP adresa zaznamenána

Je to velký podvod.nez Hubnutí jsem nic, při požadavku na vrácení peněz spousta podmínek o kterých se při koupi nikde nepíše (zasahují i do oblasti ochrany osobních a bankovních údajů). Vše nutné posílat do Polska. Doporučuji všem obracet se na obchodní inspekci, aby to dala soudu k vydání předběžného opatření a zákazu klamavé reklamy. Zásadně to nikdo ne kupujete.

Od Oklamaný spotřebitel v Pátek 19. Červen 2015 16:53 IP adresa zaznamenána

dneska jsem bobrala poslední tabletu a můžu říct že jsem více než spokojená. zhubla jsem v pasu i na hýžď´ích a přes celou dobu užívání jsem měla více energie.

Od katka v Čtvrtek 18. Červen 2015 21:23 IP adresa zaznamenána

Tady ve Francii se ten produkt kupuje docela ve velkem. Koupila jsem si ho taky, protoze ho uziva nekolik mych kolegyn z prace a navic to ma i certifikaty, takze podvod to zcela urcite nebude, jak tu nekteri pisou. V CR je navic o dost levnejsi, tak jsem si ho koupila tam. Za 3 dny mi ho privezli. Zitra zacinam s kurou.

Od Martina v Čtvrtek 11. Červen 2015 17:03 IP adresa zaznamenána

Já to užívám zatím půl měsíce a pomalu hubnu, hlavně v pase. Navíc mám i mnohem více energie, takže jsem i schopná se donutit ke sportu, na což jsem dříve neměla ani pomyšlení. Myslím si tedy, že to funguje.

Od Kukuruca v Úterý 09. Červen 2015 21:58 IP adresa zaznamenána

Já jsem ty tablety akorát dobral a jsem s nima maximálně spokojen. Nevím, co tu řešíte.

Od Lümmermann v Úterý 09. Červen 2015 19:18 IP adresa zaznamenána

Marthy a ty máš nějaký přesvědčivý důkaz, že pilule obsahující kofein a výtažek z kávy jsou příčinou hubnutí, aniž by se člověk musel hejbat nebo změnil jídelníček? Logicky je to nesmysl...

Od Martina v Pondělí 08. Červen 2015 21:28 IP adresa zaznamenána

No Marťo, to je tvůj subjektivní názor. Já jsem přípravek CGA800 osobně vyzkoušel a musím ti vyvrátit tvůj subjektivní názor. Nebo ty jsi jej snad vyzkoušela, že si jseš tak jistá tím, co se tu snažíš všem vnucovat? Pár lidí píše na zakázku? :-D To už je paranoja.

Od Marthy v Pondělí 08. Červen 2015 21:15 IP adresa zaznamenána

Tyhle tablety jsou podvod! Bez pohybu s nimi nezhubnete, zato s pohybem bez nich zhubnete lépe! Nedejte na komentáře snažící se působit jako od zaručených spokojených klientů, píše je na zakázku pár lidí na všechny diskuzní servery, aby tak působily tyhle tablety věrohodněji. Neexistuje jediný dulkaz, že bez pohybu a změny stravovacích návyků zhubnete jen díky pilulím, co obsahují kofein a výtažek z kávy...

Od Martina v Pondělí 08. Červen 2015 20:00 IP adresa zaznamenána

já ty tablety beru zatím 3 týdny a kila už jdou pomalu dolu.

Od vlado v Neděle 07. Červen 2015 19:38 IP adresa zaznamenána

Tak jsem před necelým měsícem dobrala poslední tabletu. Celkem jsem zhubla 9 kg z plánovaných 10. Myslím si tedy, respektive jsem si jista, že přípravek funguje.

Od Lescaut v Čtvrtek 04. Červen 2015 22:05 IP adresa zaznamenána

vizkoušela jsem ty tablety někdy před dvouma měsícema a hodně zhubla a hlavně už dál nepřibírám

Od miša v Úterý 02. Červen 2015 21:07 IP adresa zaznamenána

Váhal jse váhal, ale nakonec mě ukecal kolega z práce, který to taky zkusil a zhubl. Po 2 měsících jsem ho skoro nepoznal. A jak tady čtu, tak není jediný. Zítra objednávám.

Od Johny v Neděle 31. Květen 2015 23:20 IP adresa zaznamenána

Kupoval sem to moji zene 2 baleni po 2 mesicach schudla tak ze sem ju nespoznal :-) ja to doporucuju

Od stransky v Čtvrtek 28. Květen 2015 18:55

Ja teda mohu potvrdit účinost těch kapslí. Neřikam že jsem nějak zkrásněla ale aspoŇ se mi povedlo shubnout to co jsem chtěla. Ja teda doporučuju

Od Ivetkaa v Pondělí 25. Květen 2015 00:22

Tak uprimne receno, myslet si ze se budes jen valet a cpat a uz po 14 dnech neco schodis, je dost naivni. Ma manzelka to uzivala 2 mesice a zhubla kolik potrebovala. Taky byla zbrkla jak ty a chtela to reklamovat dokonce po tydnu. Obratem dostala odpoved s doporucenou kurou no a zhubla. Pokud si nedostala odpoved asi bude problem mezi pc a zidli - spatny mail.

Od Martin Triska v Neděle 24. Květen 2015 18:43

Ja souhlasim s tim,ze je to podvod na podvod a dobrovolne ovce jsme udelali sami ze sebe. Po cca 14ti dnech jsem zjistila, ze to nebude to prave a obratila jsem se na firmu,ze predam zbytek tablet a zadam o predem domluvene vraceni penez. Od teto doby se mi nikdo neozval,proc. Ja vazne nevim. Preji pekny a uspesny den Jana

Od Jana Holcova v Neděle 24. Květen 2015 15:13

:D To si děláte srandu, jak může někdo věřit těm komentářům, že někdo jen žere, chlastá a najednou zázračně zhubne díky CGA800 :D Markéto Zábojníková, jestli to nejsou jen promo kecy, proč jsi rovnou nenapsala přesné složení preparátu, když ho tvá kamarádka udělala? Takhle jako fake vypadá to, cos sem napsala ty :)))

Od Dana v Sobota 23. Květen 2015 22:55

Ja sem taky takova lina kuze, denne vychlastam pul basy piv jedinej muj sport jsou sipky v hospode a koukani na sparticku :-DD a presto sem s tim cga neco schodil.

Od Vilik v Sobota 23. Květen 2015 20:21

Dobrý den, připojuji se k všem spokojeným. Hodně jsem stloustla v mé mojí práci a jsem líná se pohybovat, tak že mi nezbývalo nic jiného než vyskoušet nějaké ty suplementy na hubnutí. Vyskoušela jsem všechno možné i nemožné, ale z ničím jsem nic neshubla. Pomohlo mi až CGA800.

Od Ingeneerka v Pátek 22. Květen 2015 21:04

taky jsem tomu preparátu nevěřila tak jsem ho po zakoupeni dala me kamaradce na rozbor, ona mi potvrdila že je všechno v pořádku, že obsahuje všechno co je tam napsano, takže asi tak. jinak mě ten přípravek pomohl a nic mi po něm nebylo, takže ty žvásty o riziku jsou fake.

Od markéta zábojníková v Pondělí 18. Květen 2015 21:39

CGA800 je označen jako rizikový výrobek, neskočte lidem placeným za psaní pozitivních příspěvků do diskuzí na špek...

Od Naďa v Neděle 17. Květen 2015 23:45

zdravim, tak sem si to tez objednal, protoze vidim ze to funguje jak pisete, beru to asi tak tyden no a uz mam 2 kila dole tak doufam ze to tak bude pokracovat.

Od milos porizek v Neděle 17. Květen 2015 22:03

Mě tento přípravek doporučila moje dietoložka. Vidím, že zkušenosti jsou ve většině případech dobré, takže hned zítra si jej objednám.

Od JanaK v Neděle 17. Květen 2015 16:40

s těma praškama jsem taky spokojena. su po 4 dětech, tak si asi dovedete představit, jak jsem mohla vypadat. teť už to je lepši. prašky su měla 2 měsice.

Od peťula v Sobota 16. Květen 2015 18:53

Dobry den, vyzkouseli jsme ty tablety s manzelem, protoze jsme proste lini se hybat. Tablety jsme brali 30 dni, ja jsem zhubla sice jen 5 kg ale muj muz 11, takze asi to funguje na nekoho vic na nekoho min, ale urcite to funguje. Byli jsme s tim celkem spokojeni, hlavne muj muz, vlastne ja taky, protoze uz se za nej nemusim stydet.

Od Maruska v Sobota 16. Květen 2015 16:49

Zdar všici, tydlencty tablety 100% doporučuju. Už od malička jsem měl problémy s nadváhou, všici ve školem se mi smáli, řikali mi sádelníku, tlustoprde, buřte a ještě huř a taky mě porád šikanovaly. Eště do nedávna jsem byl panic. Zkusil sem tydlencty tablety a konečně ve svých skoro 40 járech poprve zasunul, protože sem konečně zhubnul. Mam z těch tablet velkú radost.

Od Honzik Šimáček v Pátek 15. Květen 2015 21:48

ja jsem ty tablety zkusil a fakt me moc mile mi prekvapili vubec jsem tomu neveril ale jsem rad ze jsem to riskl rozhodne toho nelituju litoval bych gbybych je nezkusil

Od franzi v Čtvrtek 14. Květen 2015 20:52

Průběh mé kúry: 1. týden 0 kg, 2. týden -2 kg, 3. týden -3 kg, 4. týden -3 kg. Celkem jsem s tím přípravkem zhubla 8 kg z plánovaných 10. U mě tedy CGA800 zafungoval na 80%, což myslím, že ujde.

Od Nikita v Úterý 12. Květen 2015 19:47

Díky za super článek. Když si ho přečtete pořádně a pak ty komentáře stylu "zhubla jsem 10 kg za měsíc díky CGA800", je to hodně vtipné. To nemůže logicky fungovat a je jasné, kdo ty komentáře píše :D

Od Martina v Pondělí 11. Květen 2015 23:32

Už několik let jsem na dietě, povedlo se mi díky dietě zhubnout pár kilo, jenom že později se mi zase vrátila. Zkusila jsem tedy CGA800. V kombinaci s dietou a tímto preparátem jsem zhubla a kila se mi zatím nevracejí.

Od Carolina v Neděle 10. Květen 2015 21:19

Tyto tablety rozhodně nefungují!!! Bez pohybu a změny jídelníčku jsem nezhubla ani kilo.

Od Týna v Sobota 09. Květen 2015 21:36

Já mohu potvrdit účinek tšchto tablet. Užívala jsem je 2 měsíce a zhbla za tuto dobu přes 10 kilo a zbavila se břicha

Od Týna v Sobota 09. Květen 2015 20:07

Žádné tablety, ani CGA800, nezaručí hubnutí. To, že si platí člověka, který přidává pozitivní reference do všech možných diskuzí, je snad jasné i z odpovědí tady. Nevěřte hloupostem a začněte se hýbat. CGA800 nefunguje

Od Táňa v Sobota 09. Květen 2015 13:04

Koukam, ze v CR je to asi novinkou? V USA je tu uz nejaky ten patek na trhu a je to cim dal tim popularnejsi. Sama jsem to vyzkousela a byla jsem s tim moc spokojena. Rozhodne doporucuju.

Od Sabrina v Čtvrtek 07. Květen 2015 21:20

Ja jsem měl břuch jak cyp stačili mi 2 balení tohto vynálezku a lavor je pryč.

Od Zdenál v Středa 06. Květen 2015 22:10

Tyto kapsle jsem bral pravidelne celkem 2 mesice. za tuto dobu mi zmizelo celkem 17kg. A to jsem to chtel po 2 tydnech reklamovat, protoze po prvnich 2 tydnech jsem dal dolu jen 3 kg. Jsem rad, ze jsem pokracoval.

Od Dan v Středa 06. Květen 2015 16:33

Já jsem ty tablety začala užívat asi před týdnem a určité zlepšení už vidím. Každopádně uvidíme po měsíci. Chtěla bych se zeptat administrátorů, jestli všechny pozitivní příspěvky jsou z jedné a té samé IP adresy nebo jestli pupik jen kecá a jestli právě on není nakonec placen konkurencí, aby dělal negativní reklamu.

Od Cindy v Úterý 05. Květen 2015 21:57

Je to podvod. Navíc ti co sem píšou jak to pomohlo - jedná se o jednu osobu která na plný úvazek píše po všech webech pod různými nicky a jmény. Admini na jiných webech už potvrdili, že jde o stejnou IP adresu, jen jméno se mění. Mají to promakané. Chyba není ale v nich. Oni jen využívají skulin v zákonech. Chyba je v těch kdo si neustále myslí, že bez práce budou koláče. Že se stane zázrak a vy najdete systém jak obejít přírodu. Přitom pokud se místo tablet začnete hýbat (a že to chce pro začátek přemáhání), tak se vám po 2 týdnech už chce cvičit samo. Po měsíci už bez cvičení nebudete moci být. Zlepší se vám nálada. Zlepší se vám sexuální život. Budete se cítit dobře. Budete spokojení/né se sebou. Stojí to za to se přemoci. Je to jako investice u které máte 100% zhodnocení. Nejprve vás to něco stojí, ale pak už dostáváte víc. Vlastní zkušenost.

Od pupik v Pondělí 04. Květen 2015 16:20

Taky potvrzuju ucinek tabletek CGA800. Nevim, co vsechno to obsahuje, ale zmizela mi po nich i takova ta pneumatika, kterou jsem mela po porodu.

Od Monika v Sobota 02. Květen 2015 17:24

tak jsem to taky zkusila. po 20 dnech 7 kg dole, takže to vypadá dost slibně.

Od jarka v Pátek 01. Květen 2015 16:14

Pred par hod. mi byl produkt dorucen do Nemecka, kde ziju. Sice az po 4 dnech, ale v poradku a hlavne gratis, tak jak inzeruji. Zasilka obsahovala vse, co obsahovat ma. Doufam, ze mi to pomuze.

Od Michael v Čtvrtek 30. Duben 2015 21:55

To Martin: Marťo, nebuď taký paranoik :-D

Od Maťa v Čtvrtek 30. Duben 2015 19:48

Zdravíme Martine, zrovna u tohohle příspěvku "spamy" pravidelně mažeme. Místa samozřejmě nesledujeme, ale IP adresy jsou u příspěvků různé. Což může znamenat buď to, že se opravdu jedná o různé přispěvovatele, nebo jen šikovnější distributory.

Od Nejfit v Čtvrtek 30. Duben 2015 01:06

Cga beru pravidelně přesně půl měsíce a zatím se mi povedlo shodit 4 kg. Vypadá to, že bych mohla zhubnout aspoň těch 10 co jsem měla v plánu.

Od Lescaut v Čtvrtek 30. Duben 2015 01:05

Mohl by prosím někdo z redakce mrknout, kolik příspěvků bylo přidáno z jediné IP adresy nebo stejného místa, ať je jasné, kolik fiktivních příspěvků píší distributoři?

Od Martin v Středa 29. Duben 2015 22:12

Já jsem ten prostředek vyzkoušel a na mě fungoval. Trochu jsem i upravil stravu a výsledek stál za to: 11 kg za měsíc.

Od Jeník v Středa 29. Duben 2015 21:37

Léňa : začla jste stím? a pomáhá vám to ? dáte mi pak vědět co a jak ? děkuji

Od klára v Středa 29. Duben 2015 20:34

Lauro: zkoušela jste to už? také přemejšlím zda to zkusit a furt nevím jestli mám nebo ne? děkuji

Od klára v Středa 29. Duben 2015 20:30

V pondělí jsem si ten přípravek objednala a dneska už mi ho doručili. Zítra tedy začnu s kúrou. Držte mi palce!!!

Od Léňa v Středa 29. Duben 2015 18:35

Ja ten pripravek beru zatim 2 tydny a zatim jsem zhubl 6 kilo, tak si myslim, ze to fakt pusobi.

Od Hans v Úterý 28. Duben 2015 18:53

Poslyšte, z toho jeden fakt není moudrý. Zjevně to účinkuje na každého jinak, což je samozřejmě logické. Ale takové mega rozdíly tu zas být nemohou! Co takhle udělat fakt seriozní průzkum s průhledným monitoringem, který nepůjde tak snadno obejít zaplaceným komentářem? Když se spočítají kladné názory, není to až tak málo lidí (pokud ovšem v pozadí není jeden-dva distributoři, pravda...). Já vím, že kdo uvěřit NECHCE, toho nepřesvědčí ani čistokrevný zázrak. Tak ten ať si jaxi trhne nohou, že jo. Ale spoustě lidí by to asi pomohlo. Co vy na to - spokojení píšící? Šli byste do seriozního monitorování se sledováním každý den nějakou všeobecně uznávanou autoritou či solidním lékařem? Osobně bych očekával, že by to měli mezi prvními podpořit především a právě distributoři, no ne? Haloooo, distributoři, co vy na to...? :-)

Od Honza v Úterý 28. Duben 2015 00:46

Říkejte si, co chcete, já jsem prostě s cga 080 spokojená. kila šla pomalu dolu už po prvním týdnu a jdou dolu dál.

Od Mirka v Pondělí 27. Duben 2015 00:37

Co myslíte, kdo píše kladné reakce ve smyslu "CGA funguje, zhubla jsem 6 kg za měsíc"? Samozřejmě, že prodejcem placení lidé, kteří tak zajišťují na internetu reklamu nebo reference pro tenhle nesmyslný doplněk... Lidi nebuďte blbí.

Od Míra v Neděle 26. Duben 2015 19:26

Já se připojuji k té šŤastnější polovině a potvrzuji účinek tablet CGA.

Od Carlos v Sobota 25. Duben 2015 19:34

Zajímalo by mě, kolik těch pochvalných názorů tady napsali skuteční lidé a kolik sám prodejce :D Náhodou jsem na tyhle "zázračné" tablety narazil na netu a napadá mě jediné slovo - PODVOD.

Od Karel v Pátek 24. Duben 2015 17:30

Tablety CGA pravidelně beru třetím týdnem a zatím mám už 6 kg dole. Takže já to vidím celkem nadějně.

Od Mirek v Čtvrtek 23. Duben 2015 20:20

Podvod.

Od míra v Středa 22. Duben 2015 21:36

já jsem ty tablety brala sice 3 měsíce, ale výsledek stál za to. takže pokud jde o mě, také doporučuji.

Od lavazza v Středa 22. Duben 2015 19:08

JÁ SI NEMOHU CGA800 VYNACHVÁLIT! STAČILI MI JEN 2 MĚSÍCE NA TO, ABYCH ZHUBNUL CELOU SVOU NADVÁHU A JEŠTĚ MI ZMIZEL PIVNÍ PUPEK! A TO NEMÁM MOC POHYBU

Od ATB v Úterý 21. Duben 2015 19:52

Ta úvaha o tom, že pokud by CGA800 fungovalo, byl by každý štíhlý, je trochu mimo. Stejně tak je možný, že by se takový přípravek nehodil všem "výživovým poradcům", fitkám a dietologům a jak to dělají dosud, odrazovali by od jeho kupování ostatní lidi. Nemám s tím zkušenost, jen reaguju na jednostranný a tudíž ne moc chytrý názor.

Od Zdena v Pátek 17. Duben 2015 16:01

To je to samý, jak http://cz.mensolution.org/ Tablety s AAKG (arginin alfa ketoglutarát) po kterých naberete ,,bez cvičení" 10kg svalů za měsíc (což neni fyzicky možný ani s tvrdým tréninkem a perfektní stravou :D) Nepíšou tam ani co látka AAKG znamená a když tam člověk napíše komentář, doplňující podvodný popis, tak komentář smažou a zablokují přístup. Však se podívejte, všechny komentáře jsou přidány jeden den. Schválně tam píšou jak hotentoti, aby to odpovídalo inteligenci lidí, co si to doopravdy jsou schopni koupit :D

Od Libor v Úterý 14. Duben 2015 15:43

Dámy, žádné prášky vám s hubnutím nepomůžou. Podívejte se, co jíte a každý den se hýbejte a 8 kilo za měsíc se dá zhubnout bez pomocí pilulek. CGA možná vyvolá placebo efekt, ale jen díky němu nezhubnete. Myslete, než za něco utratíte...

Od Trenér v Pondělí 13. Duben 2015 08:38

No já vám nevím. Nemyslím si, že 8 kg za pouhý měsíc se dá zhubnout jen cvičením. To už jsem zkoušela včetně změny stravy a výsledek byl max. 3 kg. Asi ten cga taky vyzkouším.

Od Laura v Neděle 12. Duben 2015 16:14

Sandro: 8 kilo za měsíc se dá zhubnout i bez cga, když cvičíš a necpeš se nesmyslama. A pokud se chceš jen "válet a žrát", jak jsi napsala, tak nepotřebuje hubnout. :)

Od Sandra2 v Neděle 12. Duben 2015 10:52

já jsem taky užívala cga a za měsíc jsem dala dolu celkem 8 kg. samozřejmě jsem se taky trochu hejbala a nedřepěla v hospodě a nechlastala jedno pivo za druhým jako někdo, že Bejble? upřímně si myslím, že pokud se někdo jen válí a žere, i 2 kg pro takového člověka musí být mimořádným úspěchem.

Od Sandra v Sobota 11. Duben 2015 18:04

Je to podvod....za měsíc užívání velkého balení mam dole 2 kg, ale to souhlasí s odvodněním, ale tuk dolů rozhodně nešel. O vrácení peněz jsem se dozvěděla, že se to posílá do Polska a tam si myslim, že se tomu jen chechtaj, protože tam na ně nikdo nemůže, takže dávat poštovné ještě za tohle? Další tahák pro naivky jako já, takže NEKUPOVAT!!!!

Od Bejbl v Pátek 10. Duben 2015 11:07

Myslím, že každý, kdo takovéhle věci uvěří, je mírně řečeno naivní. Kdyby opravdu to bylo tak zázračné, tak by na světě už neexistovala obezita, nebyly by nutné odtučňovací programy ani rozbory, procedury a rady seriozních dietologů. Prostě všechny ženy by si užívaly v cukrárnách, pak si daly jen zázračné pilulky a byly by krásné a štíhlé, jako ty modelky, co jsou u reklam na přípravek. A muži? Zbavili by se svých pivních "soudků" aniž by si museli odpustit svůj oblíbený zlaty mok a nevyhazovali za nelevná fitka. Prostě by byl na zemi ráj a všichni bychom byli štíhlí a krásní.. Být skutečně tak spolehlivá a účinná pilulka...tak se nemusí nabízet pokoutně na internetu, ale byla by slavná přinejmenším, jako Flemingův penicilín a tým vědců, který ji vyrobil, by se chlubil zřejmě Nobelovou cenou. Takže, nevěřte blbostem, a chcete-li si opravdu udržet postavu, dejte si bez problému vše, co vám chutná, ale jen v poloviční porci a najděte si alespon 3x v týdnu hodinku, kdy místo chroupání chipsů u TV, si navléknete tenisky a půjdete si zaběhat, nebo aspon se rázně projít. To jediné funguje spolehlivě. Přeji pevnou vůli a soudný rozum. .

Od Hana Reynaudová v Středa 08. Duben 2015 00:06

ale dá peťo, dá. já jsem taky zhubla díky cga a bez pohybu. nevím, možná záleží od metabolismu. každý to má jinak.

Od claire v Úterý 07. Duben 2015 22:04

Já teda nezhubla nic bez sportu. CGA800 je jen jeden z doplňků, ale bez pohybu a diety se zhubnout nedá.

Od Petra v Pondělí 06. Duben 2015 13:40

Uzival jsem CGA800 a ten mi jako jediny pomohl. Za mesic jsem s nim zhubl 8 kilo. A to bez sportu. Nesnasim sport.

Od Nils v Neděle 05. Duben 2015 17:43

A zhubl jsi díky těmhle podezřelejm pilulím nebo díky tomu, že ses necpal a hejbal? :D

Od Jája v Neděle 29. Březen 2015 00:24

Já jsem si to koupil hne dpo svátcích za 1880,-. Za 3 dny jsem měl zásilku doma. Zásilka obsahovala vše, co jsem potřeboval. V příbalovém letáku je složení (vůbez žádná chemie), jak to užívat, atd. 1 balení mi stačilo na 30 dnů. Za tu dobu jsem zhubl 6 kg. takže podle mého názoru je vše v naprostém pořádku a přípravek budu rouhodně dál doporučovat.

Od Kemo v Sobota 28. Březen 2015 20:16

Nejsem jistý, jestli to funguje nebo ne. Ale určitě za nižší cenu než v ČR se dá koupit daleko větší množství stejného přípravku. Třeba 180 tablet po 800mg anebo dokonce 60 tablet po 5000mg (to není chyba). U nás se to prodává lehce přes 1000 Kč, ten dovoz vyjde i s poštovným na 800. Nejlepší na tom je, že to nedistribuuje nějaká neznámá firma, ale renomovaný obchodní dům. Takže ať to funguje nebo ne, aspoň to není plavená křída ;-)

Od Pupik Koki v Pátek 13. Únor 2015 15:52

Obchodní podmínky mě připadají děsivé. Nevím kdo je prodejce. Peníze vrátí za podmínky neporušeného balení. Příjde mě to jako podvod.

Od Aneta v Středa 11. Únor 2015 16:26

Pozor, výrobek s tak příšernými obchodními podmínkami není bezpečný! Neznámý prodejce, jenom jednodenní garance nějakých účinků apod... Více zde: http://kupnisila.cz/cga800/

Od Erik v Úterý 16. Prosinec 2014 22:18