Ty nejlepší články rovnou do mailu

Doplňky

media

Doplňky stravy: zázrak nebo podvod?

Mnoho z nás na ně spoléhá – nakoupíme si v lékárně nejrůznější doplňky stravy plné vitamínů, minerálů a výtažků z bylin a věříme, že chrání naše zdraví, léčí choroby a prodlužují náš život. Ale je to opravdu tak nebo jde jen o předražené placebo?
media

Funguje Somatodrol? Co je to GRTH Factor?

Pokud posilujete a chcete zažít co nejrychlejší růst svalové hmoty, zaujme vás často reklama na doplňky stravy, které takový růst slibují. Ne vždy ale složení odpovídá tomu, že by doplňek mohl zařídit to, co slibuje reklama. Jak je na tom Somatodrol? Jaké je jeho složení a co znamená GRTH factor, který je zmíněn u Somatodrolu jako složka podporující růst svalů?
media

Může fungovat Garsin na hubnutí?

Už jste zaregistrovali zvýšený počet reklam na přípravky podporující hubnutí? My ano, a proto se opět podíváme na to, jestli tyto propagované doplňky stravy mohou pomáhat hubnout nebo jen vytváří iluzi, že s nimi zhubnete. Dnes jsme si vybrali Garsin.
media

Může chlorella uškodit?

Zelená jednobuněčná řasa, kterou budete znát nejspíš jako jeden z hitů posledních let, který má údajně pro vaše tělo ohromující účinky. Obvykle se dočtete jen o pozitivních účincích, my se ale zaměřili i na druhou stranu.
media

Může fungovat Fykotin na hubnutí?

Fykotin se prezentuje jako přípravek, který zejména podporuje stabilní hladinu cukru v krvi. Tím údajně přispívá k hubnutí. Co ale vlastně obsahuje a jsou tyto látky opravdu přínosné pro zdravé hubnutí?