Ty nejlepší články rovnou do mailu

Doplňky

media

Funguje Somatodrol? Co je to GRTH Factor?

Pokud posilujete a chcete zažít co nejrychlejší růst svalové hmoty, zaujme vás často reklama na doplňky stravy, které takový růst slibují. Ne vždy ale složení odpovídá tomu, že by doplňek mohl zařídit to, co slibuje reklama. Jak je na tom Somatodrol? Jaké je jeho složení a co znamená GRTH factor, který je zmíněn u Somatodrolu jako složka podporující růst svalů?
media

Na co prodejcům prášků na hubnutí neskočit?

Každý přípravek na hubnutí potřebuje dostatečnou reklamu, aby ho lidé kupovali. Někteří výrobci volí klasickou formu propagace. Jiní na to jdou z té druhé stránky a píší si sami pochvalné příspěvky do diskuzí. Na co výrobcům a distributorům prášků na hubnutí nenaletět?
media

Může fungovat Garsin na hubnutí?

Už jste zaregistrovali zvýšený počet reklam na přípravky podporující hubnutí? My ano, a proto se opět podíváme na to, jestli tyto propagované doplňky stravy mohou pomáhat hubnout nebo jen vytváří iluzi, že s nimi zhubnete. Dnes jsme si vybrali Garsin.
media

Může chlorella uškodit?

Zelená jednobuněčná řasa, kterou budete znát nejspíš jako jeden z hitů posledních let, který má údajně pro vaše tělo ohromující účinky. Obvykle se dočtete jen o pozitivních účincích, my se ale zaměřili i na druhou stranu.
media

Může fungovat Fykotin na hubnutí?

Fykotin se prezentuje jako přípravek, který zejména podporuje stabilní hladinu cukru v krvi. Tím údajně přispívá k hubnutí. Co ale vlastně obsahuje a jsou tyto látky opravdu přínosné pro zdravé hubnutí?
media

Co obsahuje koktejl na hubnutí? Budete překvapeni

Dali jste nám vědět, že Vás zajímá složení koktejlů na hubnutí. Zajímá nás to také. Podívali jsme se proto, co takového v hubnoucím koktejlu vlastně najdeme. A co že nás to má zasytit místo jídla? Možná při čtení článku budete překvapeni.