Doplňky

media

Známé značky jako proteinové tyčinky: stojí za to?

Kdybyste měli říct značky sladkých tyčinek, které seženete snad po celém světě, které byto byly? Pokud alespoň jedna z čtveřice Mars, Snickers, Bounty nebo Milky Way, jste na tom podobně jako většina lidí. O to víc jsme byli zvědaví na proteinové tyčinky, které se pod stejnými značkami objevily i u nás. Jsou chuťově dobré a nutričně vyvážené?
media

Doplňky stravy: zázrak nebo podvod?

Mnoho z nás na ně spoléhá – nakoupíme si v lékárně nejrůznější doplňky stravy plné vitamínů, minerálů a výtažků z bylin a věříme, že chrání naše zdraví, léčí choroby a prodlužují náš život. Ale je to opravdu tak nebo jde jen o předražené placebo?
media

Na co prodejcům prášků na hubnutí neskočit?

Každý přípravek na hubnutí potřebuje dostatečnou reklamu, aby ho lidé kupovali. Někteří výrobci volí klasickou formu propagace. Jiní na to jdou z té druhé stránky a píší si sami pochvalné příspěvky do diskuzí. Na co výrobcům a distributorům prášků na hubnutí nenaletět?
media

Může fungovat Garsin na hubnutí?

Už jste zaregistrovali zvýšený počet reklam na přípravky podporující hubnutí? My ano, a proto se opět podíváme na to, jestli tyto propagované doplňky stravy mohou pomáhat hubnout nebo jen vytváří iluzi, že s nimi zhubnete. Dnes jsme si vybrali Garsin.
media

Může chlorella uškodit?

Zelená jednobuněčná řasa, kterou budete znát nejspíš jako jeden z hitů posledních let, který má údajně pro vaše tělo ohromující účinky. Obvykle se dočtete jen o pozitivních účincích, my se ale zaměřili i na druhou stranu.