Banán

media

České ovoce vs exotika. Co je lepší?

Jakmile nastane zimní období, tedy když se podzim přehoupne do mrazivých rán i dní, začne naše tělo fungovat jinak. Musí se vyrovnávat s nízkými teplotami, nedostatkem světla a u mnoha lidí i menším množstvím pohybu. Jak tedy zimu přečkat v kondici a čím svému tělu prospět?
media

Letní recept: Dietní fitness proteinová zmrzlina

Žádný přidaný cukr, žádná tučná smetana a žádné přidané konzervanty nebo stabilizátory. Na rozdíl od zmrzlin ze supermarketu je složení proteinové zmrzliny velmi krátké a chuť mnoho násobně lepší. Navíc k přípravě této zmrzliny potřebujete jen to, co máte obvykle při zdravém životním stylu automaticky doma.
media

Bojíte se při dietě banánů? Nemusíte

Často slýcháme, že banány jsou pro dietu příliš tučné. Že je vlastně lepší je vůbec nejíst, protože pak bychom mohli snadno přešvihnout doporučené maximální denní množství tuků. I proto musíme odpovědět v dnešním článku, že banány jsou pro dietu skvělé, a to z více důvodů.
media

Bomba recept na banánovou zmrzlinu

Takto jednoduchý recept jsme tu ještě neměli. I když jsme na snadné recepty specialisté, protože kdo by rád stál u plotny celé dny, tento trumfne všechny. Tentokrát si uděláme banánovou zmrzlinu, která je opravdu banánová a od klasické ji nerozeznáte. Navíc nepotřebujete žádné zmrzlinovače, ani drahé zařízení, bohatě si vystačíte s tím, co má většina z nás doma.
media

Dietní snídaně: banánová roláda

Mlsejte hned po ránu dietně! Výbornou snídani připravíte doslova za pár minut. Je sladká, takže si na ní pochutnáte a přitom není plná rafinovaného cukru. Ochutnejte a zjistíte, že existuje vynikající alternativa ke klasické snídani.
media

Paleo strava - pochoutky s méně než 200 kaloriemi

Ačkoliv je samotná paleo dieta kontroverzní podobně jako jiné diety, my jsme si z ní vybrali to nejlepší. Paleo strava totiž také nabízí několik zajímavých pochoutek, které můžete zařadit do svého zdravého jídelníčku bez obav - každá z nich má méně než 200 kalorií!