Poznáte se v také těchto oblíbených předvánočních větách?

Letošní rok byl v mnoha ohledech jiný, než ty předchozí. Bude to tak i s Vánocemi? Podívejte se na našich 7 oblíbených vět, které ženy říkají před Vánocemi a uvidíte, že letos to bude úplně stejné jako každý rok.

A nebojte se zasmát samy sobě. Vždyť jsme na tom všechny stejně! A smích léčí.


1. „Letos kašlu na cukroví, stejně to nikdo nežere.

  • Tak schválně! Linecké, pracny, rohlíčky, ořechové, čokoládové, kakaové, vosí hnízda, kokosové salámky... Máme pokračovat? Vsadíme se, že pod 5 druhů to zase letos nedáte. 

2. „Vánoční dárky začnu kupovat už v září.

  • Máme konec listopadu a pochlubte se: Máte je všechny? Obchody jsou sice zavřené, ale e-shopy jedou naplno, takže žádné výmluvy. Zase to bude na poslední chvíli, že?  A kdyžtak to jistí ponožky, nebo peníze do obálky.

3. „Letos si užiju advent v klidu.

  • Takže ještě uklidit tohle, vyprat záclony, dokud nemrzne umýt okna, když už mrzne vyklidit mrazák, všechno napéct, nakoupit, zabalit... A svíčky na adventním věnci zase budete zapalovat za běhu. Nechcete raději vyrazit s rodinou ven?

4. „Letos se nebudu přecpávat.

  • No jo. Ale my přece nemůžeme za to, že jsme dobře vychované a že na návštěvách ze zdvořilosti sníme všechno, co nám dají na stůl! 

5. „Letos nebudu kupovat zbytečnosti.“

  • V tomto vám držíme palce. Ten největší nápor předvánočních slev nás totiž teprve ještě čeká. A všechny ty přeškrtnuté cenovky nám samy otevírají peněženky.

6. „Do Vánoc budu pořádně cvičit, ať mi to na rodinných fotkách sluší.“

7. „Letos nebudu dělat všechno sama. “

  • Za to, že většina žen cítí během Vánoc stres a vyčerpání, si můžeme tak trochu samy. Chceme mít všechno perfektní, a tak k povinnostem a přípravám nikoho nepustíme. Zkuste to přece jen letos jinak a rozdělte si práci rovným dílem. I za cenu toho, že se letos nebudete moci svojí vánočku chlubit na facebooku.  

 

Každopádně vám i vaší rodině přejeme, ať se letos hlavně ve zdraví sejdete. Všechno ostatní můžete s klidem hodit za hlavu.

 

Naše recepty na vánoční cukroví:

Kokosové kuličky Rafaelo

Medové perníčky

Fitness cukroví: Banánovo-tvarohové kuličky

Kokosové makrónky

Oříškovo-mandlové kuličky v domácí čokoládě