Kakao

media

Letní recept: Dietní fitness proteinová zmrzlina

Žádný přidaný cukr, žádná tučná smetana a žádné přidané konzervanty nebo stabilizátory. Na rozdíl od zmrzlin ze supermarketu je složení proteinové zmrzliny velmi krátké a chuť mnoho násobně lepší. Navíc k přípravě této zmrzliny potřebujete jen to, co máte obvykle při zdravém životním stylu automaticky doma.
media

Paleo recept na čokoládový cuketový chléb

Pojďte mlsat! Tentokrát ale rozhodně zdravěji. Stačí k tomu znát paleo recept, který nepotřebuje žádné polotovary nebo spoustu cukru. Skvěle si na něm smlsnete a ostatní jen budou koukat, že se taková dobrota dá z cukety připravit.
media

Dali jste si na snídani k pití Granko?

Víkendové ráno. Nemusíte nikam spěchat a v klidu a s chutí připravíte rodině snídani. Dětem, ale i sobě nachystáte Granko s mlékem, protože přesně to jste měli rádi i vy jako malí. Víte ale, co vlastně Granko je? Možná existuje i rozumnější varianta kakaa.
media

Recept: Luxusní domácí čokoládový dezert - termix

Přemýšlíte nad tím, jestli můžete něco čokoládového nebo kakaového, co zažene vaši chuť na sladké a přitom se nepodepíše na vaší postavě? Rozhodně můžete! Zkuste náš jednoduchý recept na domácí zákusek a budete se olizovat stejně jako všichni, kdo ho ochutnají s vámi.
media

Recept: Lehká kakaovo-tvarohová zmrzlina

Venku už je krásně a teplo, ideální čas na to vyměnit klasické dezerty za zmrzlinu. Ta tvarohovo-kakaová z dnešního našeho receptu vás nejen osvěží, ale také ji můžete mlsta bez výčitek. Obsahuje totiž množství bílkovin a jen minimum tuků.