Kakao

media

Recept: dietní dezert z ricotty

Když smícháte samé dobré věci jen těžko dokážete udělat něco špatného. A pokud mluvíme o dnešním dezertu, rozhodně výborný bude. Přitom touhle sladkostí dietu neporušíte a zároveň si pochutnáte.
media

Letní recept: Dietní fitness proteinová zmrzlina

Žádný přidaný cukr, žádná tučná smetana a žádné přidané konzervanty nebo stabilizátory. Na rozdíl od zmrzlin ze supermarketu je složení proteinové zmrzliny velmi krátké a chuť mnoho násobně lepší. Navíc k přípravě této zmrzliny potřebujete jen to, co máte obvykle při zdravém životním stylu automaticky doma.
media

Paleo recept na čokoládový cuketový chléb

Pojďte mlsat! Tentokrát ale rozhodně zdravěji. Stačí k tomu znát paleo recept, který nepotřebuje žádné polotovary nebo spoustu cukru. Skvěle si na něm smlsnete a ostatní jen budou koukat, že se taková dobrota dá z cukety připravit.
media

Kakao a čokoládu si užijte, bude zdražovat

Málokdo nemá rád v nějaké podobě kakao. Ať už jako čokoládu, cukrovinky nebo třeba nápoj k snídani. A málokomu tedy udělala radost zpráva, že právě kakao v nejbližších letech bude s velkou pravděpodobností výrazně zdražovat.
media

Dali jste si na snídani k pití Granko?

Víkendové ráno. Nemusíte nikam spěchat a v klidu a s chutí připravíte rodině snídani. Dětem, ale i sobě nachystáte Granko s mlékem, protože přesně to jste měli rádi i vy jako malí. Víte ale, co vlastně Granko je? Možná existuje i rozumnější varianta kakaa.
media

Recept: Luxusní domácí čokoládový dezert - termix

Přemýšlíte nad tím, jestli můžete něco čokoládového nebo kakaového, co zažene vaši chuť na sladké a přitom se nepodepíše na vaší postavě? Rozhodně můžete! Zkuste náš jednoduchý recept na domácí zákusek a budete se olizovat stejně jako všichni, kdo ho ochutnají s vámi.