Snídaně

media

Jakým dietním pastím se na dovolené s polopenzí vyhnout

Ten pocit zná každý, kdo někdy vyrazil na dovolenou a zaplatil si polopenzi. Ráno se hlavně hodně najíst, abychom vydrželi do večera a večer na kroutící se prázdný žaludek to chce pořádnou porci - vždyť jsme celý den nejedli! Tentokrát jsme ale vše udělali jinak a vyzkoušeli na sobě, že i na dovolené s polopenzí se nemusíte přecpat a přitom celý den vydržet v pohodě.
media

Typické české rychlé snídaně - jsou "v pohodě"?

Snídaně má být základem dne. Pro většinu lidí tomu ale tak není, nemají prostě čas. Místo kvalitní snídaně je potřeba vypravit děti do školy, v rychlosti se obléknout a vyrazit pokud možno včas do zaměstnání. Podívali jsme se na "rychlosnídaně", které si Češi nejčastěji dopřávají. Jak jste na tom vy?
media

Jake typ snídaňáře jste?

O snídaních jsme toho psali už poměrně hodně. Pomineme proto nyní, které z nich jsou zdravé a které už méně. Prozradíme vám, který z typů snídaňáře jste a co to pro vás znamená za výhody nebo nevýhody.
media

Snídáte cereálie Cini Minis? Tak pozor...

Podlehli jste reklamě a pocitu, že snídaňové cereálie Cini Minis jsou vlastně zdravým druhem snídaně? Nechali jste se napálit! Podívejte se schválně s námi na složení a zjistíte, že i chleba s máslem a šunkou je zdravější snídaní.