Test

media

Velký průzkum: české posilovny zaspaly on-line dobu

V posledních letech si Češi zvykli řešit co nejvíce věcí prostřednictvím internetu, ideálně pak mít všechno v mobilu. Oproti tomu české posilovny zůstaly většinou v době "předmobilové" a on-line si toho u nich moc nekoupíte. Co je ale horší - i mnoho webových stránek posiloven stále ještě odrazuje od návštěvy, než aby k ní lákalo.
media

Test: Je kvalitnější Pribináček, Lipánek nebo Bobík?

Každý chce pro své dítě to nejlepší, a to i co se dobrot týká. Právě proto jsme se tentokrát zaměřili na složení tří oblíbených dětských pochoutek, které snadno seženete v obchodech. Všechny se tváří, že jsou tím nejlepším, co dítěti můžete dopřát. Jak to ale je s jejich složením? Jsou opravdu vhodné jako pochoutka nebo je to všechno jen o reklamě?
media

Funguje pilulka na hubnutí Obezin?

Dnes jsme se zaměřili na další "prášek na hubnutí", který slibuje, že díky němu můžete "rychle zhubnout, posílit zdraví a zvýšit sebevědomí". Zaujalo nás to, protože obvykle doplňky stravy označené jako "na hubnutí" moc nefungují. Jak je to v tomto případě? A jaké je složení Obezinu?
media

Souboj zmrzlin - je lepší Míša, Big Milk nebo Carte D'Or

Než přijdou horké dny a dostanete velkou chuť na zmrzlinu, připravili jsme pro vás porovnání tří oblíbených, které seženete v téměř každém obchodě. Která z nich je díky svému složení nejlepší? Která má nejméně kalorií? Přečtěte si, jak proti sobě stojí zmrzliny Míša, Big Milk a Carte D'Or.