Ty nejlepší články rovnou do mailu

Cviky s vlastní váhou

media

Utekla vám motivace cvičit? Tyto cíle vám pomohou ji získat zpět

Každý z nás to zažil - zpočátku jsme plni energie a natěšení na pohyb chodili běhat, posilovat, hrát squash nebo plavat a měli jsme radost z každé hodiny strávené u sportu. Časem se ale pomalu začal pohyb stávat rutinou a i když začaly být vidět výsledky naší snahy, najednou zmizela motivace. A právě pokud se toto stalo i vám, poradíme, jak vaši motivaci obnovit.
media

3 cviky ke kterým nepotřebujete žádné nářadí

Posilovny jsou plné a cvičební nářadí na doma je drahé? Také používáte tyto výmluvy proč zrovna dnes nezačít cvičit? Máme pro vás špatnou zprávu. Přinášíme totiž 3 cviky ke kterým žádné náčiní nepotřebujete a co do efektivity si s přístroji v posilovně nezadají.
media

Co je vlastně kruhový trénink?

Krový trénink, kruháč, kolečko - názvů je sousta, co se ale pod tímto názvem skrývá? Pojďme se podívat jak si ozvláštnit trénink novinkou, která ma stále více zastánců.
media

Cvičení s vlastní váhou ráno? Za 20 minut

Začít se hýbat je fajn myšlenka. Ale co když na pohyb nenacházíte přes den čas? Řešení je nasnadě, přivstaňte si o pouhých 20 minut (a o 20 minut jděte dřív spát) a hned ráno nakopněte svůj metabolismus energií. Pomocí jednoduchého cvičení s vlastní váhou.
media

Chcete pořádné bicepsy? Šplhejte

Které cviky znáte jako vhodné na vybudování pořádných bicepsů? Zdvih jednoručky, zdvih dvouručky, bicepsový zdvih na cvičební věži... Moc jich není, že? Právě proto byste měli znát cvik s vlastní váhou, který vám větší a pevnější bicepsy, ale i paže, pomůže snadno vybudovat. Jmenuje se šplh na laně.
media

Vyvracíme mýty o cvičení s vlastní váhou

Zjistili jsme od vás, které mýty nejčastěji kolují ohledně cvičení s vlastní váhou. Většina z nich se nezakládá na skutečnosti, proto vám je rádi vyvrátíme. Zjistěte s námi, jak to s cvičením s vlastní váhou vlastně je.
media

Domácí posilovnu vybudujete levně

Na co utrácet peníze za návštěvu fitness centra, když můžete mít jednu takovou posilovnu doma?! A rozhodně k jejímu základnímu vybavení nepotřebujete tisíce korun. Dáme vám tip, jak na to.