Cviky

media

Dámy, víte, jak se do léta zbavit špeků na břiše?

Neznáme žádnou ženu, která by tolik řešila jiné partie. Všechny nejvíc dbáme na své bříško. Chtěly bychom ho mít krásně ploché, ale přitom pevné, přesně tak jak to mají ty úžasné herečky v hollywodských filmech nebo svůdné modelky na obálkách časopisů. A léto se kvapem blíží. Tak jak zatočit se zimními špíčky a dosáhnout krásného bříška?
media

Nordic walking je skvělý nejen pro svaly

V parcích i ulicích měst často potkáváme seniory, kteří se opírají o hole, podobné těm lyžařským. To však nemá se skutečným nordic walking naprosto nic společného. Nordic walking je vhodný nejen pro seniory, je také pro sportovce.
media

Boot Camp - tady si dáte pořádně do těla!

Chcete pravidelně sportovat pod širým nebem a současně se u toho bavit? Chcete zapracovat na své fyzické kondici? Vyzkoušejte BootCamp! Právě díky němu se pořádně zapotíte, ale najdete i nové kamarády a kamarádky, kteří se do toho pustili stejně intenzivně jako vy!
media

Škodíte si cvičením? Poradíme vám

Kdo začne cvičit, dělá to většinou v dobré víře, že tím buď zhubne, nebo získá větší kondici, případně že tím zatočí s různými zdravotními problémy. Jenže pokud cvičíme špatně nebo si zvolíme špatný sport, můžeme si tím víc ublížit než prospět.
media

Přestali jste cvičit? Ztratíte sílu i svaly

Kdo není zarytým sportovcem, ten s cvičením jednoho dne začne a jednoho dne prostě skončí. Jsou sice tací, kteří se například zamilují do běhání a nemohou s ním přestat do konce života, ale nás lenochů je prostě víc. Víte však, co se s vaším tělem děje, pokud s cvičením přestanete?
media

Cvičíte správně? Víme, kde děláte chyby

Když se konečně odhodláme začít cvičit, vrhneme se do toho většinou po hlavě. Moc nad tím nepřemýšlíme – skočíme na rotoped, začneme chodit do posilovny a dřeme jako koně, dokud nedosáhneme svého cíle, nebo dokud se totálně nezničíme a nevzdáme to. Což se většinou stává kvůli tomu, že chybujeme.