Ty nejlepší články rovnou do mailu

Cviky

media

Jóga - tipy pro začátečníky

Jóga umí udělat s lidmi zázraky a pokud tomu nevěříte, měli byste ji zkusit. Doslova totiž léčí nejenom tělo, ale i duši. V dnešním uspěchaném světě je to neocenitelná věc. Protože, ruku na srdce, relaxovat umí stále méně lidí.
media

Utekla vám motivace cvičit? Tyto cíle vám pomohou ji získat zpět

Každý z nás to zažil - zpočátku jsme plni energie a natěšení na pohyb chodili běhat, posilovat, hrát squash nebo plavat a měli jsme radost z každé hodiny strávené u sportu. Časem se ale pomalu začal pohyb stávat rutinou a i když začaly být vidět výsledky naší snahy, najednou zmizela motivace. A právě pokud se toto stalo i vám, poradíme, jak vaši motivaci obnovit.
media

3 cviky ke kterým nepotřebujete žádné nářadí

Posilovny jsou plné a cvičební nářadí na doma je drahé? Také používáte tyto výmluvy proč zrovna dnes nezačít cvičit? Máme pro vás špatnou zprávu. Přinášíme totiž 3 cviky ke kterým žádné náčiní nepotřebujete a co do efektivity si s přístroji v posilovně nezadají.
media

Před cvičením rozhodně udělejte tyto tři věci

Hodně lidí přijde do posilovny a rovnou jde cvičit. Vždyť čas je přeci vzácný a i na cvičení ho bývá jen omezené množství. My ale víme o třech věcech, které byste rozhodně před cvičením vynechat neměli. Díky nim totiž bude vaše cvičení mít větší efekt a výsledky se tak mohou dostavit rychleji.
media

Vyrážíte po Vánocích do fitka? Nezapomeňte na toto!

Po Vánocích nastává každý rok pár týdnů, kdy posilovny a fitness centra praskají ve švech. Každý chce shodit nadbytečná kila a zpevnit tělo. A samozřejmě co možná nejdříve. Abyste uspořili čas a urychlili hubnutí, máme pro vás pár tipů, jak být v posilovně efektivnější.
media

Jak na bolesti v zádech

Možná patříte ke šťastné menšině a tuhle bolest neznáte, většina ale bude vědět o čem mluvíme. S tím, jak jsou civilizační choroby stále rozšířenější, najdeme i stále častější výskyt těchto potíží. Bolest zad ale není něco, na co si musíme zvyknout, stačí se držet některých zásad.