Cviky

media

Cvičíte správně? Víme, kde děláte chyby

Když se konečně odhodláme začít cvičit, vrhneme se do toho většinou po hlavě. Moc nad tím nepřemýšlíme – skočíme na rotoped, začneme chodit do posilovny a dřeme jako koně, dokud nedosáhneme svého cíle, nebo dokud se totálně nezničíme a nevzdáme to. Což se většinou stává kvůli tomu, že chybujeme.
media

Cvičíte a přitom tloustnete? Víme proč

Moříte se v posilovně, začali jste běhat, doma dřete na rotopedu, jíte zdravě a snažíte se už několik měsíců, ale vaše váha se nechce pohnout směrem dolů? A nebo se dokonce zvyšuje? Víme, kde děláte zásadní chybu i jak ji napravit.
media

Posilujte s váhou vlastního těla

Spousta lidí, kteří trpí nadváhou, doufá, že když začnou chodit do posilovny a týrat tam svá těla, dosáhnou kýžené postavy svých snů. Jenže pokud to vezmou za špatný konec, mohou se zmrzačit a způsobit si vleklé zdravotní problémy se zády a klouby.
media

Posilování z vás mužatku neudělá

Snažíte se hýbat, cvičíte, běháte a máte před sebou vytouženou vidinu krásné štíhlé postavy? Tak to má většina z nás, ale děláme jednu zásadní chybu – vyhýbáme se posilování. A to zvláště ženy. Přitom právě posilování je podle odborníků mnohem důležitější než jakýkoliv jiný pohyb.
media

Utekla vám motivace cvičit? Tyto cíle vám pomohou ji získat zpět

Každý z nás to zažil - zpočátku jsme plni energie a natěšení na pohyb chodili běhat, posilovat, hrát squash nebo plavat a měli jsme radost z každé hodiny strávené u sportu. Časem se ale pomalu začal pohyb stávat rutinou a i když začaly být vidět výsledky naší snahy, najednou zmizela motivace. A právě pokud se toto stalo i vám, poradíme, jak vaši motivaci obnovit.
media

3 cviky ke kterým nepotřebujete žádné nářadí

Posilovny jsou plné a cvičební nářadí na doma je drahé? Také používáte tyto výmluvy proč zrovna dnes nezačít cvičit? Máme pro vás špatnou zprávu. Přinášíme totiž 3 cviky ke kterým žádné náčiní nepotřebujete a co do efektivity si s přístroji v posilovně nezadají.
media

Před cvičením rozhodně udělejte tyto tři věci

Hodně lidí přijde do posilovny a rovnou jde cvičit. Vždyť čas je přeci vzácný a i na cvičení ho bývá jen omezené množství. My ale víme o třech věcech, které byste rozhodně před cvičením vynechat neměli. Díky nim totiž bude vaše cvičení mít větší efekt a výsledky se tak mohou dostavit rychleji.
media

Snažší cesta ke zhubnutí? Termoterapie!

Možná poctivě cvičíte, snažíte se žít podle určitých pravidel, ale vysněné váhy se vám stále nedaří dosáhnout. Chyba může být právě ve cvičení, respektive v jeho délce. Pokud si totiž dáváte svoji aktivní půlhodinku, děláte tu největší chybu, jakou můžete. Proč?