Kosmetika

media

Vánoční dárky pro zdraví za pár korun

Ručně vyráběné dárky jsou letos v kurzu! Nechce se vám tlačit se ve frontách v obchodních domech, ale přesto chcete své blízké obdarovat krásným dárkem od srdce? Zkuste letos výrobu naší domácí nutelly, přivažte na lahvinku červeného vlastnoručně vyrobené koření na svařák, nebo dopřejte své rodině a přátelům voňavé svíčky nebo koupelovou sůl.
media

Eco kosmetika je trendy. Pozor si dejte jen na podvodníky

Dříve bylo každému celkem jedno, z čeho a jak je kosmetika, kterou jsme používali, vyráběná. Důležitý pro nás byl její efekt, její správná funkčnost. Dnes je to jinak. Spoustu lidí, zejména těch mladších, zajímá, jak, kde a z čeho se jejich oblíbená kosmetika vyrábí. A za takové eco-friendly výrobky jsou ochotni platit i dost značné sumy.
media

Užívat si kosmetiku a zároveň šetřit planetu? Jde to

Téměř žádná žena se dnes neobejde aspoň bez základního kosmetického vybavení. Pár různorodých krémů, make-up, pudr, rtěnka a lesk na rty, oční stíny, řasenka. O běžných hygienických potřebách jako mýdle, sprchovém gelu či šamponu ani nemluvě. Ale řešíte také při svém nakupování vliv kosmetiky na životní prostředí nebo je vám to úplně jedno?
media

Používáte balzám na rty? Možná si jím ubližujete

Pro mnoho žen je balzám na rty nepostradatelným inventářem jejich kabelek. Když ho výjimečně zapomenou doma, jsou skoro jako šílené, pořád musejí myslet na své vyprahlé rty, nedokážou se soustředit a touží jen po tom hřejivém pohlazení balzámu. Jenže to už je špatně a rtům takhle jen ubližujeme.
media

Kontrolujete kosmetiku? Prošlá může ublížit

Většina žen vlastní nějakou kosmetickou taštičku, v našich kabelkách nemůže chybět několik základních líčidel a naše koupelny jsou obvykle plné poliček zaskládaných nejrůznějšími produkty z drogerií. A většina z nás je také používá, dokud to jde a dokud v nich zbývá alespoň špetička. Jenže často přitom zapomínáme, že i kosmetika má nějaké datum spotřeby.
media

Používáte antiperspiranty? Vsaďte se, že špatně

Bez deodorantu nebo antiperspirantu si většina z nás svůj den nedokáže představit. Není mnoho jiných způsobů, jak se účinně bránit potu a především jeho nepříjemnému zápachu. Jenže možná antiperspiranty používáte úplně špatně, a proto vám tak dlouho nefungují. Povíme vám, jak na ně.
media

Jste závislí na balzámu na rty?

Co nosí každá žena v kabelce? Kromě hromady dalších věcí je to právě "jelení lůj" nebo "labelo", jak se nejčastěji balzámu na rty říká. A to nejen v zimě! I v létě dámy dopřávají svým rtům péči jeho pomocí. Věděli jste ale, že právě na balzámu na rty můžete být i závislí?