Kosmetika

media

Umíte správně pečovat o okolí svých očí?

Ženy na sebe od nepaměti dbají – mažou si pleť nejrůznějšími krémy, líčí se, natírají rty balzámy, pečují o dekolt, nehty, ruce, vlasy... ale leckterá z nás možná zapomíná na své oči, respektive na oční okolí. A nemyslíme tím líčení, ale péči o pokožku v okolí očí, protože právě ta naši ochrannou ruku potřebuje.
media

Používáte balzám na rty? Možná si jím ubližujete

Pro mnoho žen je balzám na rty nepostradatelným inventářem jejich kabelek. Když ho výjimečně zapomenou doma, jsou skoro jako šílené, pořád musejí myslet na své vyprahlé rty, nedokážou se soustředit a touží jen po tom hřejivém pohlazení balzámu. Jenže to už je špatně a rtům takhle jen ubližujeme.
media

Kontrolujete kosmetiku? Prošlá může ublížit

Většina žen vlastní nějakou kosmetickou taštičku, v našich kabelkách nemůže chybět několik základních líčidel a naše koupelny jsou obvykle plné poliček zaskládaných nejrůznějšími produkty z drogerií. A většina z nás je také používá, dokud to jde a dokud v nich zbývá alespoň špetička. Jenže často přitom zapomínáme, že i kosmetika má nějaké datum spotřeby.
media

Jste závislí na balzámu na rty?

Co nosí každá žena v kabelce? Kromě hromady dalších věcí je to právě "jelení lůj" nebo "labelo", jak se nejčastěji balzámu na rty říká. A to nejen v zimě! I v létě dámy dopřávají svým rtům péči jeho pomocí. Věděli jste ale, že právě na balzámu na rty můžete být i závislí?
media

Alergie na slunce nebo na opalovací krém? I tyto na vás číhají

Vyrazíte se opalovat, chráníte pokožku opalovacími krémy, máte radost ze slunečného počasí. Až do chvíle, než v zrcadle zjistíte, že místo hnědé barvy vám na pokožce vyskákaly nějaké pupínky a kůže samotná kolem nich zrudla. Alergie na slunce nebo na opalovací krémy je právě teď, během slunečných měsíců, velice častá.