Ty nejlepší články rovnou do mailu

Kosmetika

media

Kontrolujete kosmetiku? Prošlá může ublížit

Většina žen vlastní nějakou kosmetickou taštičku, v našich kabelkách nemůže chybět několik základních líčidel a naše koupelny jsou obvykle plné poliček zaskládaných nejrůznějšími produkty z drogerií. A většina z nás je také používá, dokud to jde a dokud v nich zbývá alespoň špetička. Jenže často přitom zapomínáme, že i kosmetika má nějaké datum spotřeby.
media

Používáte antiperspiranty? Vsaďte se, že špatně

Bez deodorantu nebo antiperspirantu si většina z nás svůj den nedokáže představit. Není mnoho jiných způsobů, jak se účinně bránit potu a především jeho nepříjemnému zápachu. Jenže možná antiperspiranty používáte úplně špatně, a proto vám tak dlouho nefungují. Povíme vám, jak na ně.
media

Jste závislí na balzámu na rty?

Co nosí každá žena v kabelce? Kromě hromady dalších věcí je to právě "jelení lůj" nebo "labelo", jak se nejčastěji balzámu na rty říká. A to nejen v zimě! I v létě dámy dopřávají svým rtům péči jeho pomocí. Věděli jste ale, že právě na balzámu na rty můžete být i závislí?
media

Alergie na slunce nebo na opalovací krém? I tyto na vás číhají

Vyrazíte se opalovat, chráníte pokožku opalovacími krémy, máte radost ze slunečného počasí. Až do chvíle, než v zrcadle zjistíte, že místo hnědé barvy vám na pokožce vyskákaly nějaké pupínky a kůže samotná kolem nich zrudla. Alergie na slunce nebo na opalovací krémy je právě teď, během slunečných měsíců, velice častá.