Hot

media

Bez cvičení zhubnete také. Jen ne zdravě a ne trvale

Ať už se nemůžete dokopat ke cvičení, pohyb vás nebaví a posilovně i cyklostezkám se vyhýbáte velkým obloukem nebo vám zdravotní stav neumožňuje se příliš hýbat, určitě jste si i tak položili otázku, jestli se dá zhubnout bez pohybu. Dá se to. Jen výsledek pravděpodobně nebude takový, jaký si představujete. Hubnutím bez pohybu nebo jen s minimem pohybu shodíte nějaké to kilo, nejspíš ale jen svalů, ne tuku.
media

Recept na výbornou tvarohovou bublaninu

Máte přebytek švestek, třešní, jahod nebo jiného ovoce? Pak je to vynikající příležitost k tomu udělat si bublaninu. Když zkusíte náš recept, zjistíte, že vláčná a svěží bublanina se dá upéct, když vyměníte část mouky za jiné přísady.
media

Na co prodejcům prášků na hubnutí neskočit?

Každý přípravek na hubnutí potřebuje dostatečnou reklamu, aby ho lidé kupovali. Někteří výrobci volí klasickou formu propagace. Jiní na to jdou z té druhé stránky a píší si sami pochvalné příspěvky do diskuzí. Na co výrobcům a distributorům prášků na hubnutí nenaletět?
media

Funguje CGA800? Co je vlastně kyselina chlorogenová?

Poslední dobou se čím dál častěji objevují stránky odkazující na doplněk stravy na hubnutí CGA800. Obsah je stejný - popis přípravku, který "zaručeně" funguje, několik úžasných zkušeností s hubnutím a u nich náhodné fotografie lidí a náhodná jména, no a na konci stránky obrovské tlačítko "koupit". Tohle nemůže fungovat... nebo?
media

Triky obchodníků - jak nás donutí utrácet více

Schválně - kolikrát se vám stalo, že jste vešli do supermarketu s cílem koupit jen pár základních potravin a rychle zmizet z obchodu? A kolikrát se vám povedlo odcházet opravdu jen s tím, co jste původně chtěli koupit? Právě chytré triky obchodníků vás často donutí koupit i to, co jste původně vůbec nezamýšleli. V dnešním článku se podíváme na to, jaké triky jsou u obchodníků ty nejúspěšnější.
media

Pravidlo 80 na 20 - jak zhubnout chytře

Taky nemáte rádi diety, kde se musíte vzdát všech dobrých věcí a žvýkat jen zeleninu? My také ne, protože to pak není dieta, ale trápení. Zkuste proto mrknout, jak zdravě zhubnout při dodržování pravidla "80 na 20".