Hubnutí

media

Nebojte se zapotit!

Nikdo není zrovna nadšený, když se potí – tenhle proces je doprovázen nepříjemným zápachem a estetickými problémy – jednoduše je to něco, co nikdo nevnímá pozitivně. Přitom je pocení naprosto přirozené, a navíc dokonce zdraví prospěšné! Nejčastěji se potíme samozřejmě v podpaží a pod vlasy. Ale existuje jedno místo, kde nám pocení nevadí, ba naopak se na něj těšíme – a tím je samozřejmě posilovna!
media

3 kroky, které udělat, než začnete hubnout

Rozhodnutí, že se sebou něco uděláte, začnete hubnout, sportovat či jen upravíte svůj jídelníček, patří mezi jedny z nejsložitějších a nejpodstatnějších v našem životě. Jenže často si dáváme termíny – začnu až za měsíc, za týden, po úplňku, po Novém roce... Ještě než se k tomu tedy definitivně odhodláte, udělejte tyto základní tři věci, ať jste zcela připraveni
media

3 mýty, které vám brání v úspěšném zhubnutí

O shazování kil koluje spousta mýtů a polopravd, které se mezi lidmi šíří jako lavina. Mnozí z nás jim nekriticky věří a tyto nesmyslné poučky je mnohdy od jakékoliv snahy zhubnout dokonce odradí. Přitom hubnutí vám může jít skoro samo, pokud se na něj podíváte realisticky a přestanete se ho bát.
media

Trápí vás povánoční kila? Zbavte se jich jednoduše a efektivně – a to klidně doma

V dnešní době již není nic složitého, a hlavně nedostupného vybudovat si doma své malé soukromé fitness. Na trhu je v poslední době víc a víc miniaturních a dokonale skladných pomůcek, které vám jednoduše nebudou překážet, a vy je budete moci použít, kdykoli si zamanete. Další výhodou dnešní technologické doby je množství aplikací, které vám se cvičením pomohou.
media

Avokádo jako hubnoucí zázrak?

O tomto exotickém ovoci toho bylo napsáno již mnoho. Zatímco pro nás, Čechy, vypadá pořád dost cizokrajně, v jižních zemích si ho lidé dopřávají velmi často a stává se velkým trendem i na západě. A to nejen pro svou chuť a možnosti využití, ale je to i způsob, jak si zlepšit zdraví a zhubnout.
media

Tabletky na hubnutí fungují – ale ohrožují srdce

Čím jsme modernější a čím víc jsme obklopeni technikou a „chytrými“ věcmi, tím jsme línější. Snažíme se dělat všechno co nejbezpracněji a šetřit si tak čas. Jenže tahle naše lenost se čím dál častěji přelévá i do naší snahy hubnout, a tak saháme po různých zaručených přípravcích. Ovšem s velkým rizikem.
media

Dietní chyby vadí. A víc, než tušíte

Nezáleží na tom, jestli se snažíme cíleně zhubnout a držíme dietu nebo se jen omezujeme v konzumaci určitých potravin, a nebo se pokoušíme trvale jíst zdravěji a pestřeji. Vždycky se najde příležitost udělat chybu a děláme je všichni. Někdy vědomě, někdy nevědomky. A leckdy nám ubližují víc, než tušíme.
media

3 poklady mezi potravinami. Co jíst při hubnutí?

Při snaze zhubnout je třeba nejen držet se doporučovaných potravin, ale zejména vyvarovat se všech těch, které nám naši urputnou snahu maří. V tomto článku se ovšem zaměříme na potraviny, které jsou při hubnutí více než vhodné a přinášejí nám mnoho pozitiv.