životní styl

media

Premenstruační syndrom může být minulostí

Ženy mají v mnohém o dost těžší život než muži. I kdyby si žily jako v bavlnce, všemi obletované a nemusely se o nic starat, jednoho trápení se jen tak nezbaví – menstruace a s ní spojeného premenstruačního syndromu (PMS). Ten trápí okolo poloviny žen, které jsou tak několik dní v měsíci zcela jiné než kdykoliv jindy.
media

Jak v pohodě zvládnout jednodenní půst

Organismus každého z nás je zatěžován škodlivinami, které se do něj dostávají ze vzduchu, stravy i tekutin. Jednou za čas proto neuškodí dopřát si očistu v podobě jednodenního půstu a pomoct tak tělu zbavit se těch látek, které v těle nemají co dělat. Když se na jednodenní půst dobře připravíte, bude mít na vaše tělo pozitivní účinek.
media

Jak správně vybrat kurz jógy

Kurzů jógy najdete dnes nespočet. Pro úplné začátečníky je poměrně těžké na první pohled rozeznat, který z kurzů je kvalitní a když šlápnou vedle, po několika lekcích litují zaplacených peněz. Díky postřehům od lidí, jejichž rukami prochází samotní instruktoři jógy, a kteří zároveň mají obrovskou praxi ve vedení lekcí jógy, se při výběru už nespletete.
media

Jak se rychle zbavit nafouklého bříška?

Daří se vám úspěšně shazovat kila, tvarovat si postavu a vše jde dobře. Jednoho dne ale z nějakého důvodu opět nemůžete zapnout knoflík na džínách, přestože jste se nijak necpali. Pravděpodobně trpíte nafouknutým bříškem nebo také nadýmáním. Jak se tohoto problému zbavit?
media

Vyrážíte na wellness pobyt? Pozor na tyto chyby

Máte v plánu se vypravit na wellness pobyt? Skvělý nápad, díky tomu si můžete odpočinout od každodenního stereotypu a nabrat nové síly. Dejte si jen pozor na nejčastější chyby, které lidé při wellness pobytech běžně dělají a pak se domů vrací rozčarovaní, že si zas tak úplně dosyta neodpočali.
media

Jak si udržet teplo v organismu

Stává se vám občas, že máte ruce nebo nohy studené, a nevíte, jak se zahřát? Podívejte se na naše tipy, se kterými si teplo v těle zaručeně udržíte a nebudete tak vystaveni podzimnímu prochladnutí. Stačí znát pár pravidel a díky nim vaše zdraví nezaskočí ani chladnější dny.