Dovolená

media

Jak si zacvičit u moře

Řešíte otázku, zda na dovolené u moře cvičit nebo si dát raději chvíli pauzu a dovolenou si užívat výhradně lenošením? Zkuste obojí – zvolnit tempo, u moře více odpočívat a k tomu si alespoň občas zacvičit pár lehkých cviků, aby vaše tělo nevyšlo úplně z kondice.
media

Vodní sporty jsou perfektní pohyb na léto

Pokud milujete vodu, pravděpodobně se už nemůžete dočkat své dovolené. Vodu si tam musíte naplno užít, když se na ní dá dělat tolik věcí, které stojí za to vyzkoušet. Ponořit se do osvěžující vody během horkých letních dnů je fantastické – užijte si u vody i legraci a získejte nové zážitky.
media

Naučte své děti milovat moře

I když vyrážíte na dovolenou u moře, stává se často, že děti odmítnou opustit hotelový bazén. U něj je totiž dětské brouzdaliště, obvykle i nějaké ty skluzavky a o zábavu je dobře postaráno - do bazénu v průběhu dne chodí mnoho jiných dětí. Naučte ale děti hned od mala milovat moře a buďte jim vzorem i dobrým parťákem na hry. K tomu přidejte pár fíglů a děti se přestanou slané vody a vln bát.
media

Dovolená není při hubnutí výmluva, ani tam nemusíte přibrat

Dovolená je od slova dovolovat si – a tak si omlouváme každý svůj dietní prohřešek během letní dovolené. Jistě, dovolenou si chceme přece užít. A zakazovat si během své vysněné cesty k moři nějakou tu místní dobrotu je přece hloupost. Stejně tak ale nechceme během dovolené nabrat všechno, co jsme těsně před ní tak pracně shazovali. Jak to tedy udělat, abychom si užili dovolenou a přitom z ní neodjížděli "jako hroch"?
media

Na dovolené nemusíte ztloustnout

Pomalu se blíží čas dovolených, a tak se začínáme těšit jako malí – konečně odpočinek, pohoda, klid, žádný stres a starosti. Ale také hromada jídla, nezdravých lákadel, alkoholu a lenošení. Takže si sice odpočineme, jenže obvykle také přibereme. Nemusí to tak ale být.
media

Cviky, které zvládnete snadno i na dovolené

Je pro vás dovolená ideální výmluvou, proč přestat cvičit? Máme lepší nápad - známe pár snadných a přitom efektivních cviků, které vás udrží ve formě i když po ruce nemáte fitko nebo činky. Ukazovat své tělo ve vysportované formě je přecijen atraktivnější.
media

Pár tipů, jak se hýbat i na dovolené u moře

Doba letních dovolených je tu! Konečně vyrazíte pryč s myšlenkou, že si odpočinete, budete relaxovat a nabírat síly. Přitom dovolená je výbornou šancí, jak si odpočinout i aktivním způsobem. Ne se jen válet na pláži se spoustou dalších lidí, ale podívat se třeba i po okolí. Máme pár tipů jak si dovolenou užít aktivně.