Rýže

media

Recept: pečená rýže

Říkáte si, že na obyčejné rýži se nedá nic extra vylepšit? Tak to se mýlíte. Navíc je tenhle recept přímo ideální, pokud například pečete maso. Rýži jednoduše přidáte do trouby a vše je hotové společně.
media

Recept: Losos na hráškovém rizotu

Losos je úžasná ryba, která obsahuje spousty zdravých tuků. Rizoto je zase výborná potravina, která zasytí na delší dobu. Dohromady tvoří ideální pár, který byste rozhodně měli vyzkoušet.
media

Recept: Rizoto s lilkem

Lilek nepatří mezi potraviny, které bychom měli přirozeně v našem jídelníčku. O to lepší je zpráva, že si postupně nachází cestu na náš stůl. Pokud hledáte inspiraci, jak jej připravit, vyzkoušejte dnešní recept. Výborné rizoto, díky lilku dostane ten správný říz.
media

Recept: ovocné sushi

Hledáte recept na chutný dezert, který jen tak někdo nezná? Co takhle zabrousit do Číny. Sushi zná každý, ale jeho sladkou variantou můžete překvapit. Navíc si děti budou připadat jako dospělí. Recept je snadný, tak vzhůru do práce.
media

Můžete si dopřát rýži při dietě?

Pokud jste se rozhodli shodit pár kilo, příprava rozumného jídelníčku je důležitá. Má do takového hubnoucího jídelníčku být zahrnuta i rýže nebo je rýže tím důvodem, proč nehubnete? Jak to s ní vlastně je a proč si ji dopřávají kulturisté třeba ke kuřecímu masu? Pojďme se na rýži podívat trochu detailněji.
media

Recept na mléčnou rýži

Pokud jste si dali novoroční předsevzetí týkající se hubnutí, asi hledáte recepty a inspiraci každou volnou chvíli. Jednu výbornou rychlovku, která je zároveň zdravá, přinášíme i my.
media

Rýžový olej - skvělý pro vaše zdraví

O rýžovém oleji toho není slyšet tolik jako o ostatních. V obchodech ho zatím najdete spíše výjimečně, vaší pozornost si ale rozhodně zaslouží. Rýžový olej totiž může být přínosný pro vaše zdraví.