Ty nejlepší články rovnou do mailu

Květák

media

Recept: květákové pyré

I když se snažíte vařit originálně stejně brzy dojdou recepty na přílohy. Brambory na sto způsobů nebo rýže zkrátka nejsou příliš originální. Zelenina má zase nevýhodu, že kousky uvařené nemusí každému chutnat. Dnes vám přinášíme recept, který vám pomůže udělat alespoň jednou za čas něco jiného.
media

Recept: pečený květák jinak

Myslíte si, že květák nemůže nikoho ohromit? Pak jste na omylu. V dnešním receptu vám ukážeme, jak z obyčejného květáku udělat něco, co bude středem pozornosti každé jídelní tabule.
media

Recept: květák v peřince

Spousta lidí zná květák jen ve formě obalené růžičky a ponořené do rozpáleného oleje. V dnešním receptu vám ukážeme, že se dá připravit i jinak a rozhodně nebudete litovat, pokud se rozhodnete jej vyzkoušet.
media

Květák zapékaný se sýrem

Nemůžete bez masa žít? Možná vás dnešním receptem přesvědčíme, že lahodně může chutnat i naprosto bezmasé jídlo. Jakmile ochutnáte, pravděpodobně se ho nebudete moct nabažit.
media

Paleo strava - pochoutky s méně než 200 kaloriemi

Ačkoliv je samotná paleo dieta kontroverzní podobně jako jiné diety, my jsme si z ní vybrali to nejlepší. Paleo strava totiž také nabízí několik zajímavých pochoutek, které můžete zařadit do svého zdravého jídelníčku bez obav - každá z nich má méně než 200 kalorií!
media

Květákový mozeček - dietní klasika

Ačkoliv spousta lidí tvrdí, že mozeček jim nechutná, jejich odpor vznikl spíš kvůli názvu tohoto pokrmu. I květákový mozeček se totiž dá připravit tak, že s po něm budete jen olizovat. I při dietě.