Motivace

media

Začněte cvičit ve dvou, má to spoustu výhod

Přemlouváte se už dlouho, že začnete cvičit, ale stále máte nějakou dobrou výmluvu, proč právě dnes to zase nejde? To se vám nestane, když se do cvičení pustíte třeba s kamarádkou nebo s partnerem. Sami sobě můžete namluvit cokoliv a na cvičení se klidně vykašlat, ale pokud se dohodnete s někým druhým, že půjdete dnes cvičit, žádné výmluvy vám už nepomohou. A to je dobrý start pro začátek cvičení.
media

Jak přežit Velikonoce a nepřibrat

Velikonoce jsou opět tady, a i když během těchto svátků naše linie nedostane zabrat tolik jako o Vánocích, je to pro mnoho z nás těžká zkouška. Zvlášť pokud jezdíme na návštěvy k příbuzným a přátelům, kteří nás nezapomenou pohostit tradičními velikonočními lahůdkami. Nemluvě o čokoládách a sladkostech pro koledníky.
media

Češi jsou tlustí, ale spokojení

Je smutným faktem, že náš národ tloustne. A ještě smutnější pravdou je, že je nám to úplně jedno, a i když si rádi počteme o tom, jak být štíhlí a jak se dostat do formy, tak si vzápětí s chutí dáme v cukrárně větrník a doma k obědu pořádně mastný bůček.
media

Nadváha není prohra. Cvalíci dobývají posilovny i jógu

Díky hollywoodským filmům máme pocit, že posilovny jsou plné svalovců, štíhlých krásek, statných mužů a zkrátka těch, co už dokázali nad svou postavou zvítězit. Když mezi ně zamíří nějaký „cvalík“, sklidí akorát posměch a s ostudou odejde, protože naprosto pohoří. Ale realita je zcela jiná.
media

Vyžeňte jarní únavu pomocí cvičení

Slunce, čerstvý vzduch a krásná příroda nás lákají ven. Mnozí z nás by však nejraději nevylezli ani z postele. Ptáci zpívají - nám však do zpěvu není. Jsme skleslí, bez energie a naše nálada je na bodu mrazu. Prostě nás dostihla jarní únava. Existuje mnoho receptů, jak se s ní vypořádat - a jedním z nich je cvičení.
media

Dá se vůbec stihnout od jara do léta zhubnout do plavek?

Jaro je tu sice teprve krátce, ale čas letí rychle. Než se nadějeme, je tu léto se svým koupáním, plážemi a promenováním se v plavkách před zraky ostatních. A mnoho z nás z toho má už nyní hrůzu. Proto se jako vždy snažíme na poslední chvíli zhubnout alespoň pár kil. Jenže je vůbec možné to ještě stihnout? Vždyť červen je už za dva měsíce!
media

Jste líní? Mohou za to vaši rodiče

Volný čas nejraději trávíte u televize, milujete večery na gauči s miskou chipsů a při pomyšlení na posilovnu se vám ježí všechny chloupky na těle? Jste líní a pohodlní. Možná si to často vyčítáte, ale k aktivnímu pohybu se prostě ne a ne donutit. A možná na tom nenesete vinu jen vy, ale i vaši rodiče.