Motivace

media

Pro radost i zhubnutí. Jak vybrat nejlepší sport?

Když se odhodláme začít cvičit, je to ten první a nejzásadnější krok. Druhá věc je vydržet ve svém předsevzetí a předčasně to nevzdat. Ale ještě mnohem důležitější je vybrat si ten správný sport, který nám pomůže dosáhnout vysněné postavy nebo nás zkrátka jen zbaví psychického napětí. Jenže jak si vybrat?
media

Chcete změnu? Zapojte celou rodinu

Ne nadarmo se doporučuje začít cvičit společně s někým dalším. Vzájemně si dodáváte motivaci, jeden před druhým to nechcete vzdát a snažíte se vytrvat. A velmi podobně to funguje, pokud chcete kompletně změnit svůj životní styl – ideální je zapojit do toho celou rodinu.
media

Víte, jak a kdy správně večeřet?

Každý, kdo se někdy snažil hubnout, stál před touto složitou otázkou – v jaký čas nejlépe večeřet a jaké jídlo je nejvhodnější? Zdá se to být jednoduché, ale opak je pravdou. Poradíme vám, jak dobře zvládnout toto poslední a nejdůležitější jídlo dne.
media

Se štěnětem se lépe hubne

Když si pořídíte psa, přijde s tím i velká zodpovědnost. Dnes ale pomineme vše, s čím musíte počítat a zaměříme se čistě na to, že vaše štěňátko vám může snadno pomoci i při hubnutí. Tady máte pár originálních postřehů.
media

Instagram při hubnutí: dobrý sluha, ale zlý pán

Jednou z nejpopulárnějších sítí je Instagram. Právě tady můžete sdílet s ostatními fotky, videa nebo krátké příběhy. S rostoucí kvalitou fotoaparátů v mobilech roste také počet uživatelů této sítě. A to i těch, kteří buď ukazují své úspěchy ve sportu či hubnutí nebo těch, kteří zde hledají inspiraci. Pozor na to, Instagram může být při hubnutí dobrý sluha, ale zlý pán.
media

Dieta je dočasné řešení. Jak zhubnout trvale?

Začínáme hubnout při mnoha různých příležitostech – po Novém roce, před létem, před Vánoci i po Vánocích, po porodu, jen tak. Někdo zkouší jednu dietu stále dokola, jiný hledá pořád další a nové. Ale výsledek bývá stále podobný – jakmile shodíme požadovaná kila a přestaneme se hlídat, váha zase začne jít nahoru a ocitneme se v začarovaném kruhu.
media

Lenost může zabíjet! Nevěříte?

Všude se dočítáme o tom, jak bychom se měli pravidelně hýbat, sportovat, jíst zdravě a vyváženě, omezovat cukry a tučná jídla a tak dále. Ale jaká je realita? Dvě třetiny lidí nejen že nesportují, ale nehýbou se takřka vůbec. Přitom naše lenost nás může zabít.
media

Užijte si Silvestr zdravě a s chutí

Silvestr je obvykle ve znamení bujarých oslav konce starého roku a vítání roku nového, k čemuž neodmyslitelně patří nejen pouštění rachejtlí, ale hlavně alkohol, různé nezdravé dobroty a hlavně kombinování všeho možného i nemožného. Není pak divu, že Nový rok trávíme s bolehlavem a s hlavou nad kbelíkem. Zkuste to letos trochu jinak.