Ty nejlepší články rovnou do mailu

Motivace

media

Víte, jak a kdy správně večeřet?

Každý, kdo se někdy snažil hubnout, stál před touto složitou otázkou – v jaký čas nejlépe večeřet a jaké jídlo je nejvhodnější? Zdá se to být jednoduché, ale opak je pravdou. Poradíme vám, jak dobře zvládnout toto poslední a nejdůležitější jídlo dne.
media

Se štěnětem se lépe hubne

Když si pořídíte psa, přijde s tím i velká zodpovědnost. Dnes ale pomineme vše, s čím musíte počítat a zaměříme se čistě na to, že vaše štěňátko vám může snadno pomoci i při hubnutí. Tady máte pár originálních postřehů.
media

Instagram při hubnutí: dobrý sluha, ale zlý pán

Jednou z nejpopulárnějších sítí je Instagram. Právě tady můžete sdílet s ostatními fotky, videa nebo krátké příběhy. S rostoucí kvalitou fotoaparátů v mobilech roste také počet uživatelů této sítě. A to i těch, kteří buď ukazují své úspěchy ve sportu či hubnutí nebo těch, kteří zde hledají inspiraci. Pozor na to, Instagram může být při hubnutí dobrý sluha, ale zlý pán.
media

Lenost může zabíjet! Nevěříte?

Všude se dočítáme o tom, jak bychom se měli pravidelně hýbat, sportovat, jíst zdravě a vyváženě, omezovat cukry a tučná jídla a tak dále. Ale jaká je realita? Dvě třetiny lidí nejen že nesportují, ale nehýbou se takřka vůbec. Přitom naše lenost nás může zabít.
media

Užijte si Silvestr zdravě a s chutí

Silvestr je obvykle ve znamení bujarých oslav konce starého roku a vítání roku nového, k čemuž neodmyslitelně patří nejen pouštění rachejtlí, ale hlavně alkohol, různé nezdravé dobroty a hlavně kombinování všeho možného i nemožného. Není pak divu, že Nový rok trávíme s bolehlavem a s hlavou nad kbelíkem. Zkuste to letos trochu jinak.
media

Zatočte se špatnou náladou. Jak na to?

Léto se přehouplo do druhé poloviny, krásných dnů bude rychle ubývat, prázdniny a čas dovolených končí. To dokáže leckomu zkazit náladu. Když do toho připočteme pracovní povinnosti, stres a hromadu úkolů doma i v zaměstnání, je nám leckdy pod psa nechce se nám vůbec nic. Se špatnou náladou můžete i přes to všechno snadno zatočit – poradíme vám, jak na to
media

Jóga - tipy pro začátečníky

Jóga umí udělat s lidmi zázraky a pokud tomu nevěříte, měli byste ji zkusit. Doslova totiž léčí nejenom tělo, ale i duši. V dnešním uspěchaném světě je to neocenitelná věc. Protože, ruku na srdce, relaxovat umí stále méně lidí.