Ty nejlepší články rovnou do mailu

Motivace

media

Zatočte se špatnou náladou. Jak na to?

Léto se přehouplo do druhé poloviny, krásných dnů bude rychle ubývat, prázdniny a čas dovolených končí. To dokáže leckomu zkazit náladu. Když do toho připočteme pracovní povinnosti, stres a hromadu úkolů doma i v zaměstnání, je nám leckdy pod psa nechce se nám vůbec nic. Se špatnou náladou můžete i přes to všechno snadno zatočit – poradíme vám, jak na to
media

Jóga - tipy pro začátečníky

Jóga umí udělat s lidmi zázraky a pokud tomu nevěříte, měli byste ji zkusit. Doslova totiž léčí nejenom tělo, ale i duši. V dnešním uspěchaném světě je to neocenitelná věc. Protože, ruku na srdce, relaxovat umí stále méně lidí.
media

Nechte se inspirovat na sociálních sítích při dietě

Čím se necháváte inspirovat při dietě? Často to bývá zdlouhavé vyhledávání článků a specializovaných serverů na internetu, nákup tématických časopisů nebo návštěva posilovny a placení si trenéra, který je zároveň i dietním výživovým poradcem. Pokud jste si vším tímto prošli nebo vás tyto způsoby ani neoslovily, zkuste tentokrát něco snadného a přitom poměrně zábavného. Sociální sítě jsou skvělým zdrojem nápadů.
media

Utekla vám motivace cvičit? Tyto cíle vám pomohou ji získat zpět

Každý z nás to zažil - zpočátku jsme plni energie a natěšení na pohyb chodili běhat, posilovat, hrát squash nebo plavat a měli jsme radost z každé hodiny strávené u sportu. Časem se ale pomalu začal pohyb stávat rutinou a i když začaly být vidět výsledky naší snahy, najednou zmizela motivace. A právě pokud se toto stalo i vám, poradíme, jak vaši motivaci obnovit.
media

Nestíháte v práci? Možná je čas zkusit techniku pomodoro

Papír se seznamem úkolů je nekončící a spíš na něm položky přibývají než opačně. Tak rádi byste alespoň něco škrtli, ale zkrátka nevíte kde začít. Podobně to má řada z nás a rychlost dnešní doby ani šéfové pro to nemají pochopení. Jak to udělat abyste zvládli víc a ještě se cítili v pohodě? Vyzkoušejte starou techniku pomodoro.
media

Jak začít se zdravým životním stylem bez trápení

O zdravém životním stylu dnes píše každý. My nejsme výjimkou, ale zároveň to zkoušíme trošku jinak. Zrovna dnes jsme si pro vás připravili návod, jak s ním vůbec začít. Netrápit se u toho a jak to udělat, aby se pro vás stal zdravý životní styl stal samozřejmou a oblíbenou části vašeho života.
media

5 netradičních způsobů jak zatočit s jarní únavou

Jaro je tady a s ním i často přicházející jarní únava. Není se čemu divit, tělo zvyklé na poklidní zimní režim, najednou vydává daleko víc energie. Zkrátka dostalo jen málo času ke změně režimu a my po něm hned chceme 100% výkon. Právě proto přinášíme 5 netradičních tipů, jak s jarní únavou zatočit.