Polévka

media

Recept: maminčina bílá zelňačka

Zelná polévka je pro zimní počasí doslova stvořená. Obsahuje plno vitamínů a chuti. Navíc je dost systá i na hlavní chod. Pokud ji chceme ale ještě o kousek vylepšit, připravíme její bílou variantu. A jak jinak, než správně dietní.
media

Recept: fazolová polévka z uzených kostí

Pamatujete na tu vůni uzených kostí z dřívějška? Dřív byl tenhle pokrm opravdu často zastoupen na našich stolech. O to větší škoda je, že na něj v poslední době zapomínáme. Žádné éčka, nebo bujón. Vše krásně ochutí i tomu největšímu nešikovi. Schválně zkuste náš dnešní recept.
media

Recept: nejlepší cibulačka

Podzim je plný chřipek a nachlazení. Všude plno bacilů a lidé se stále častěji uchylují k tradičním návodům jak si pomoci. Doslova zázrakem našich babiček byla obyčejná cibule, kterou používali proti nachlazení. A když už jsme se pro cibuli rozhodli, zkuste si ji zároveň upravit upravit jako hotovou delikatesu. Francouzká cibulačka zahřeje a možná i vyléčí.
media

Recept: polévka z droždí

Tato polévka rozdělí lidi na dva tábory, jedni kvasnice milují, druzí nesnáší. My jsme se rozhodli přidat na stranu těch co je milují, protože jsou skoro zázračně zdravé. Skoro půlka z nich jsou bílkoviny a vitamínů je v nich taky celá řada. Pokud chcete tedy nějaký dietní recept, který je zároveň rychlý, vyzkoušejte dnešní recept.
media

Recept: polévka z pečeného celeru

Venku řádí zima a tak polévka přijde k chuti. Jaká ale může být lepší než ta, která zahřeje, ale zároveň náš organismus podpoří proti nečasu. O tom, že celer je zdravý nemůže být pochyb, ale to že může být ještě k tomu dobrý, to se dozvíte z našeho receptu.