Ty nejlepší články rovnou do mailu

Polévka

media

Recept: fazolová polévka z uzených kostí

Pamatujete na tu vůni uzených kostí z dřívějška? Dřív byl tenhle pokrm opravdu často zastoupen na našich stolech. O to větší škoda je, že na něj v poslední době zapomínáme. Žádné éčka, nebo bujón. Vše krásně ochutí i tomu největšímu nešikovi. Schválně zkuste náš dnešní recept.
media

Recept: polévka z droždí

Tato polévka rozdělí lidi na dva tábory, jedni kvasnice milují, druzí nesnáší. My jsme se rozhodli přidat na stranu těch co je milují, protože jsou skoro zázračně zdravé. Skoro půlka z nich jsou bílkoviny a vitamínů je v nich taky celá řada. Pokud chcete tedy nějaký dietní recept, který je zároveň rychlý, vyzkoušejte dnešní recept.
media

Recept: polévka z pečeného celeru

Venku řádí zima a tak polévka přijde k chuti. Jaká ale může být lepší než ta, která zahřeje, ale zároveň náš organismus podpoří proti nečasu. O tom, že celer je zdravý nemůže být pochyb, ale to že může být ještě k tomu dobrý, to se dozvíte z našeho receptu.
media

Recept: Lehká fazolová polévka

Vláknina a bílkoviny v jednom. To je fazole. A nejchutnější způsob, jak si fazole dopřát, je právě fazolová polévka. Dobrá zpráva je, že tato polévka je rozhodně dietní a přitom chuťově dokonalá.