Rajčata

media

Recept: rajčatový salát

Na zahrádce je už nejspíš nenajdeme, ale přesto jich ještě dost dozrává doma. Pokud i vy patříte k těm, kteří mají zásobu rajčat, pak je dnešní recept pro vás.
media

Recept: masové koule pečené na zelenině

Tenhle recept na masové koule byste rozhodně měli zkusit. Ne jen, že je jednoduchý, ale hlavně vás ohromí jak dobrý je. Přitom se jen vše smíchá, dá do trouby a už se jen čeká na hostinu. Zelenina navíc poslouží jako příloha, takže oběd máte hotový opravdu za okamžik.
media

Recept: Řecký cizrnový salát

Také vám chybí dovolená u moře a výborná středomořská kuchyně? Alespoň trochu si dovolenou můžete připomenout třeba dnešním receptem. Lehká dietní verze bezmasého jídla neuvěřitelně zasytí, vyzkoušejte.
media

Recept: zapečená rajčata s kuskusem

Kuskus je výborným doplňkem dietního jídelníčku, ale velmi snadno se přejí. Navíc, co si budeme povídat, není na talíři nijak lákavým jídlem. Co takhle jej vyzkoušet zabalit do hezčího balení? Díky tomuto receptu si jej možná oblíbí i další strávníci.
media

Recept: kuře s rajčaty a celerem

řapíkatý celer bývá v naší kuchyni často neprávem opomíjen. Přitom v něm najdeme důležité látky, jídlo dokáže ochutit a především mu dodá neobyčejnou svěžest. Vyzkoušejte jej v dnešním receptu a uvidíte, že vás dokáže překvapit.
media

Recept na výborný domácí kečup

Ztrácíte přehled, který kečup v obchodě je ten nejlepší? Který obsahuje minimum konzervantů a chemických přísad? Udělejte si kečup snadno doma podle našeho receptu a máte jistotu, že bude vynikající.