Trendy

media

Sport je drahá záležitost. Víme, za co nemusíte utrácet tolik a na čem se naopak nevyplatí šetřit.

Ať už se rozhodnete začít s jakýmkoliv sportem, většinou přijde záhy první zklamání. A to z jednoho prostého důvodu - peníze. Oblečení, obuv, vstupné, zápisné, doplňky,... to všechno ukrojí z vašich peněz obrovský kus, pokud to se sportem myslíte vážně. Proto jsme pro vás shrnuli, do čeho se vyplatí v případě sportu dát peníze a kde se naopak může s klidem něco ušetřit.
media

Paleo je IN. Škodí nám nebo prospívá?

Jídelníček po vzoru pralidí, nocování jako v době kamenné – co dalšího si ještě vyznavači životního stylu nazvaného příznačně „paleo“ vymyslí? A mají pravdu v tom, že nám právě tohle prospívá, nebo si naopak paleo stylem škodíme?
media

Podlehli jste fenoménu neprůstřelné kávy? Víme, co je na tom špatně

S různými dietními trendy se i u nás objevila - zejména v souvislosti s paleo stravou - takzvaná neprůstřelná káva (v orginálu bulletproof coffee). Když si do kávy přidáte kus másla, údajně to pomáhá při hubnutí. Pokud jste jedním z těch, kteří tomuto dietnímu fenoménu podlehli, měli byste také vědět, co na tomto trendu je v souvislosti s rozumnou dietou špatné.
media

Nový trend: jeden den v týdnu nejezte maso

Uvažujete, který z trendů ve zdravém životním stylu a rozumném jídelníčku je originální a přitom dává smysl? Zkuste se zamyslet nad tím, který Vám zároveň jídelníček dokáže oživit a odlehčit Vašemu stravování. Jeden v den týdnu jezte jídla bez špetky masa.
media

Dieta New Nordic aneb jezte jako Vikingové

Zkoušíte rádi poslední trendy v oblasti zdravého jídla a diet? Pak vám nesmí uniknout dieta, která je zejména letos, v roce 2015, velmi populární. Dokonce populárnější než paleo strava. Je to ale jen výkřik dietní "módy" nebo je New Nordic dieta opravdu smysluplná?