Ty nejlepší články rovnou do mailu

Vánoce

media

Aby křehké Vánoční ozdoby vydržely i na příští rok

Ještě stále má možná mnoho lidí nazdobený stromeček. Rostlý ve správných podmínkách vydrží přinejmenším do svátku Tří králů. Umělý čím dál častěji lidé odstrájí až okolo Hromnic na začátku února. Každý z nás si to udělá doma po svém. Ale kam s ozdobami, světýlky a řetězy? Nejde je jen tak naházet do krabice. Takže kam s nimi?
media

Tipy na dárky které pomáhají hubnout

Vánoce jsou přede dveřmi a pokud stále nemáte tušení, jaké dárky koupit blízkým, pořád ještě máte čas. Zbytečností má doma každý spoustu, ale co koupit aby to skutečně udělalo radost a navíc prospělo? Máme pro vás několik tipů, který pomůžou i příští rok udržet fit.
media

Proč nedávat nejen dětem pod stromeček živé dárky

Vánoce se kvapem blíží. Ještě je sice nějaký ten čas, ale toho rychle ubývá. někdo už má dárky připravené a jiní je kupují až na poslední chvíli. Pokud jste se rozhodli obdarovat živým zvířátkem, patříte pravděpodobně mezi ty, kteří přípravu nezanedbali. Ale nezapomněli jste opravdu na nic?
media

Jak vyjít s penězi na vánoce

Vánoce se nezadržitelně blíží a poznat se to dá i podle narůstajícího počtu reklam na půjčky. V televizi se to nimi jen hemží a banky dobře vědí proč to dělají. Vánoce jsou pro ně doslova žně a ostatně kdo by nechtěl rodině udělat na vánoce radost. Jak se na vánoce připravit tak aby vás a váš finanční rozpočet nezrujnovali?
media

Kapr a jeho nutriční hodnoty

Před Štědrým dnem přinášíme určitě zcela nečekaný článek o nutričních hodnotách naší nejznámější ryby. Kapr obecný je totiž nejen tradiční součástí štědrovečerní hostiny, ale také poměrně zdravou rybou. Pokud tedy nepřidáte tunu oleje a strouhanky.