Vánoce

media

Cukroví v číslech: víme, kolik přiberete

Na Vánoce se bez cukroví obejde jen málokdo. I když ho nespořádáte moc, přece jen tu a tam jistě něco uzobnete. Jenže i tou troškou do sebe dostáváte obrovské množství kalorií. Podívejme se proto, jak kaloricky bohaté jsou různé druhy cukroví, které je nejhorší a čím nezdravé mlsání nahradit.
media

Aby křehké Vánoční ozdoby vydržely i na příští rok

Ještě stále má možná mnoho lidí nazdobený stromeček. Rostlý ve správných podmínkách vydrží přinejmenším do svátku Tří králů. Umělý čím dál častěji lidé odstrájí až okolo Hromnic na začátku února. Každý z nás si to udělá doma po svém. Ale kam s ozdobami, světýlky a řetězy? Nejde je jen tak naházet do krabice. Takže kam s nimi?
media

Tipy na dárky které pomáhají hubnout

Vánoce jsou přede dveřmi a pokud stále nemáte tušení, jaké dárky koupit blízkým, pořád ještě máte čas. Zbytečností má doma každý spoustu, ale co koupit aby to skutečně udělalo radost a navíc prospělo? Máme pro vás několik tipů, který pomůžou i příští rok udržet fit.
media

Pravdy a mýty o kouzelné moci jmelí

Jmelí a Vánoce patří k sobě snad odjakživa. Snad každý z nás ho nějakým způsobem do domácnosti zapojuje. Věšíme jej nad stůl, nad dveře i na garnýže. Ale víte, co podle pověr znamená kam a jaké jmelí si doma dáme?
media

Jak vyjít s penězi na vánoce

Vánoce se nezadržitelně blíží a poznat se to dá i podle narůstajícího počtu reklam na půjčky. V televizi se to nimi jen hemží a banky dobře vědí proč to dělají. Vánoce jsou pro ně doslova žně a ostatně kdo by nechtěl rodině udělat na vánoce radost. Jak se na vánoce připravit tak aby vás a váš finanční rozpočet nezrujnovali?