Jogurt

media

Máte málo vápníku? Víme, jak ho doplnit

Vápník je jedním z nejdůležitějších minerálů, které naše tělo potřebuje ke správnému fungování. Bez něj bychom neměli tak pevné kosti a oslabovaly by se nám například i zuby. Ale vápník má pro naše tělo ještě mnoho dalších významů, proto se vyplatí neopomíjet ho ve své stravě.
media

Letní recept: Dietní fitness proteinová zmrzlina

Žádný přidaný cukr, žádná tučná smetana a žádné přidané konzervanty nebo stabilizátory. Na rozdíl od zmrzlin ze supermarketu je složení proteinové zmrzliny velmi krátké a chuť mnoho násobně lepší. Navíc k přípravě této zmrzliny potřebujete jen to, co máte obvykle při zdravém životním stylu automaticky doma.
media

Recept: Vynikající dietní fit medovník

Honí vás mlsná, ale nechcete se zbytečně cpát přeslazenými dezerty? Právě pro vás dnes máme recept na medovník. Konkrétně na jeho verzi, ke které nepotřebujete spoustu cukru a tuku na přípravu krému. Naopak doporučujeme sehnat kvalitní med, abyste si ho právě v tom vašem medovníku vychutnali.
media

Proč výrobci přidávají škrob do jogurtu?

Znáte to - v obchodě si vybíráte jogurt, díváte se na obal, cenu, ale i na složení. A v tom vás zaujme, že v jednom bílém jogurtu škrob není a v jiném naopak zmíněn je. Složení je jasné, co to ale znamená pro vás? Je jogurt s přidaným škrobem horší než ten bez škrobu?
media

Udělejte si domácí jogurt

Nejrychlejší cestou, jak mít doma jogurt, je koupit si ho. Nejchutnější jogurt pak ale dokážete připravit doma. Až ho ochutnáte, už nebudete ten z obchodu chtít.