Spánek

media

Špatně spíte? Víme proč!

Kvalitní spánek je důležitý nejen pro naše plné fungování, ale i pro naši psychickou pohodu. Když proto máte dlouhodobé problémy s usínáním, nebo naopak usnete okamžitě, ale v noci se pořád převalujete a budíte, měli byste s tím něco dělat. A řešení existuje.
media

3 tipy jak se dnes lépe vyspat

Celou noc jste se převalovali a i když jste šli do postele brzy, jste unavení? Někdy ani devět hodin nestačí k tomu si pořádně odpočinout. Co udělat pro to, aby váš dnešní spánek byl lepší?
media

Nemůžete usnout? Zkuste si dát toto

Znáte to, večer se těšíte do postele, protože za celý den toho máte dost. Ale jakmile ulehnete, ospalost je ta tam. Pak se jen převalujete a ne a ne usnout až skoro do rána. Co na přesně takový problém může pomoct? Máme pro vás tři tipy na nečekané pomocíky s usínáním.
media

Jak na zdravý spánek

Převalování na posteli, koukání na televizi nebo do telefonu. Čtení knihy, kdy nejsme schopni zpracovat ani jednu stranu textu. Všichni to známe a každému se to občas stane. Utahaní, ale stále vzhůru a ne a ne usnout? Co pomůže na zdravý a dlouhý spánek? Přinášíme několik tipů, které vám mohou pomoci.