Stres

media

Kazí vám stres hubnutí? Zatočte s ním

Stres a hubnutí nejdou dohromady, to ví a v praxi zažil asi už každý z nás. Přitom stresu se v dnešní době můžeme jen těžko vyhnout – stačí, aby toho na nás v práci bylo moc, doma nás vytočí manžel/ka a naštvou děti a jsme v koncích. Jak stres natrvalo vyřešit a využít navíc ve svůj prospěch?
media

Zapomínáte? Víme, co za to může

Staří lidé jsou vám schopni za jediný večer vyprávět třikrát tentýž vtip a nepřijde jim na tom nic divného. Paměť už jim neslouží tak, jako dřív. Jenže pokud zapomínání začne trápit lidi ve středním věku, nebo dokonce ty mladé, někde je chyba. Měli by to co nejdříve začít řešit a především odstranit příčiny svého zapomínání.
media

Vysoký tlak si můžete sami snadno snížit. Jak?

Vysoký krevní tlak trápí mnoho lidí. A není to jen banalita, prokazatelně je jednou z příčin infarktu, mrtvice, kornatí nám kvůli němu tepny, a dokonce se nám může zhoršovat zrak. Jedním řešením je užívat předepsané léky na snížení tlaku – nebo to můžete zkusit přírodní, přirozenou cestou.
media

Jídlem proti stárnutí – co pomáhá zdraví?

Není pravda, že za to, jak vypadáme, může výhradně jen genetika. Náš vzhled, kondici, strukturu pleti a celkově stav organismu ovlivňuje celá řada faktorů i náš životní styl. Našemu tělu můžeme prospět, pokud do svého jídelníčku zařadíme potraviny, které zpomalují stárnutí a podporují naše zdraví.
media

Vyzrajte na atopický ekzém i bez pomoci lékařů

Atopický ekzém je velmi nepříjemným onemocněním, které sice neohrožuje na životě, ale je neléčitelné, pravidelně se vrací a mnoho lidí z něj má i psychické potíže. Nejde o to, že by působilo bolest, ale je nevzhledné a řadu nemocných to trápí. Přesto existují způsoby, jak potíže zmírnit.
media

Jak si správně odpočinout?

Také si vybavíte babičku nebo dědečka na svém místě? Ať už je to na zápraží, na kanapi, nebo na židličce v rohu kuchyně? Ať už je to místo jakékoli, bylo to vždy jejich místo. A právě tohle místo nám správný odpočinek velmi usnadní.