Ty nejlepší články rovnou do mailu

Stres

media

Vysoký tlak si můžete sami snadno snížit. Jak?

Vysoký krevní tlak trápí mnoho lidí. A není to jen banalita, prokazatelně je jednou z příčin infarktu, mrtvice, kornatí nám kvůli němu tepny, a dokonce se nám může zhoršovat zrak. Jedním řešením je užívat předepsané léky na snížení tlaku – nebo to můžete zkusit přírodní, přirozenou cestou.
media

Zachovejte si mládí, krásu a vitalitu

Říká se, že jsme tak staří, jak se zrovna cítíme. Proč tedy nebýt navždy dvacetiletými, alespoň co se kondice, zdraví a vitality týče? Pokud budete dodržovat několik chytrých zásad, budete se opět cítit jako v nejlepších letech a okolí vám bude jen tiše závidět.
media

Jídlem proti stárnutí – co pomáhá zdraví?

Není pravda, že za to, jak vypadáme, může výhradně jen genetika. Náš vzhled, kondici, strukturu pleti a celkově stav organismu ovlivňuje celá řada faktorů i náš životní styl. Našemu tělu můžeme prospět, pokud do svého jídelníčku zařadíme potraviny, které zpomalují stárnutí a podporují naše zdraví.
media

Jak si správně odpočinout?

Také si vybavíte babičku nebo dědečka na svém místě? Ať už je to na zápraží, na kanapi, nebo na židličce v rohu kuchyně? Ať už je to místo jakékoli, bylo to vždy jejich místo. A právě tohle místo nám správný odpočinek velmi usnadní.
media

Jak odbourat stres? Dali jste nám tipy

Vyzrajte nad nepříjemným stresem. Sesbírali jsme od vás tipy, které vám samotným skutečně zabírají. A právě díky tomu, že jste je s námi sdíleli, právě teď můžou pomoci i ostatním. Navíc k těmto tipům vám stačí jen pár minut.
media

Buďte šťastní a budete i zdraví

Věříte, že medicína je to jediné, co vás dokáže vyléčit z nemoci? Že vitamíny v podobě pilulek jsou nejlepší prevencí proti nemocem? Pak právě vy si přečtěte tento článek. Zdraví lidského těla je totiž velmi úzce spojeno s duševní pohodou. A právě na duševní pohodě záleží, jestli budete zdraví.