Stres

media

Je toho na vás už víc než moc? Proveďte restart

Znáte to - děláte vše pro své zdraví, pravidelně sportujete, stravujete se zdravě. V práci svou energii plně soustředíte k tomu, aby vše bylo hotovo včas, doma se pak věnujete drahé polovičce i tomu, aby se byt nebo dům nerozpadl. K tomu se občas musíte "socializovat" s přáteli, prostě žijete na maximum a maximálně zdravě. Přesto jednoho dne dospějete do stádia, že vás vše, co děláte, začne štvát, unavovat a vaše nálada je na bodu mrazu. Činnosti, které jinak děláte rádi, jsou pro vás největší otrava. A v tuto chvíli možná pomůže právě restart.
media

Kazí vám stres hubnutí? Zatočte s ním

Stres a hubnutí nejdou dohromady, to ví a v praxi zažil asi už každý z nás. Přitom stresu se v dnešní době můžeme jen těžko vyhnout – stačí, aby toho na nás v práci bylo moc, doma nás vytočí manžel/ka a naštvou děti a jsme v koncích. Jak stres natrvalo vyřešit a využít navíc ve svůj prospěch?
media

Zapomínáte? Víme, co za to může

Staří lidé jsou vám schopni za jediný večer vyprávět třikrát tentýž vtip a nepřijde jim na tom nic divného. Paměť už jim neslouží tak, jako dřív. Jenže pokud zapomínání začne trápit lidi ve středním věku, nebo dokonce ty mladé, někde je chyba. Měli by to co nejdříve začít řešit a především odstranit příčiny svého zapomínání.
media

Zachovejte si mládí, krásu a vitalitu

Říká se, že jsme tak staří, jak se zrovna cítíme. Proč tedy nebýt navždy dvacetiletými, alespoň co se kondice, zdraví a vitality týče? Pokud budete dodržovat několik chytrých zásad, budete se opět cítit jako v nejlepších letech a okolí vám bude jen tiše závidět.
media

Jídlem proti stárnutí – co pomáhá zdraví?

Není pravda, že za to, jak vypadáme, může výhradně jen genetika. Náš vzhled, kondici, strukturu pleti a celkově stav organismu ovlivňuje celá řada faktorů i náš životní styl. Našemu tělu můžeme prospět, pokud do svého jídelníčku zařadíme potraviny, které zpomalují stárnutí a podporují naše zdraví.
media

Vyzrajte na atopický ekzém i bez pomoci lékařů

Atopický ekzém je velmi nepříjemným onemocněním, které sice neohrožuje na životě, ale je neléčitelné, pravidelně se vrací a mnoho lidí z něj má i psychické potíže. Nejde o to, že by působilo bolest, ale je nevzhledné a řadu nemocných to trápí. Přesto existují způsoby, jak potíže zmírnit.