Mléko

media

Máte málo vápníku? Víme, jak ho doplnit

Vápník je jedním z nejdůležitějších minerálů, které naše tělo potřebuje ke správnému fungování. Bez něj bychom neměli tak pevné kosti a oslabovaly by se nám například i zuby. Ale vápník má pro naše tělo ještě mnoho dalších významů, proto se vyplatí neopomíjet ho ve své stravě.
media

Recept: Nebesky dobrý trhaný pistáciový koláč

O tenhle recept se s vámi musíme podělit! Po nafocení koláče jsme se do něj pustili a zmizel během chvilky. Takhle dobrý dezert (a hlavně takhle jednoduchý na přípravu) jsme už dlouho neměli. A aby měl i něco speciálního - nepotřebujete ho krájet, je to "trhací" koláč. :)
media

Recept: Chutné fitness proteinové tyčinky

Honí vás mlsná na něco dobrého a jen těžko odoláváte? Pak právě pro vás máme chutný recept na proteinové fitness tyčinky, které si upečete doma během pár minut. Nejen že ukojí vaši chuť na sladké, ale také dodají pořádnou dávku proteinu a vlákniny.
media

Recept: květákové pyré

I když se snažíte vařit originálně stejně brzy dojdou recepty na přílohy. Brambory na sto způsobů nebo rýže zkrátka nejsou příliš originální. Zelenina má zase nevýhodu, že kousky uvařené nemusí každému chutnat. Dnes vám přinášíme recept, který vám pomůže udělat alespoň jednou za čas něco jiného.
media

Jak vybrat dobrý druh mléka?

Dávno pryč jsou doby kdy byl v krámu jeden, maximálně dva druhy pytlíkového mléka a volba byla snadná. Dnes najdeme v regálech spoustu druhů a je těžké se v nich vyznat. Jak sáhnout po tom správném druhu mléka poradíme v dnešním článku.
media

4 návody jak nahradit běžné mléko

O kravském mléku se vedou dlouhé diskuze, někteří tvrdí, že je nezdravé, druzí zase opak. V každém případě se vždy občas vyplatí mléko vysadit, ale čím jej nahradit, když si kávu bez něj neumíme představit? V takovém případě je čas sáhnout po rostlinném mléku.