Ty nejlepší články rovnou do mailu

Salát

media

Recept: portobello burger bez housky

Tenhle recept je dieta sama. Místo bulky výborné kloboučky žampionů a maso jen nejlepší kuřecí. Žádná mletá masa kde nevíte co jíte a rozhodně žádné výčitky, že jste porušili diety. Tenhle recept zkrátka musíte vyzkoušet.
media

Recept: celerový salát

Výborná příloha nebo jen chutná večeře? To je dnešní recept na celerový salát. Pokud vás rovnou napadlo, že celer není do salátu nejlepší surovina, vyzkoušejte. Salát je nad očekávání dobrý a mimo chutí se odmění i pořádnou dávkou vitamínů.
media

Grilování zdravěji

Grilovací sezóna je už v plném proudu. V obchodech seženete snadno jakékoliv maso v předpřipravené marinádě, grilovací omáčky a spoustu dalších chutných dobrot. Co ale tentokrát grilovací sezónu změnit a zkusit si ji vychutnat zdravěji?
media

Bramborový salát s ředkvičkami

Nejen na léto se hodí znát recept na bramborový salát, který vás příjemně osvěží a výborně chutná jako příloha. Zapomeňte na smetanu, majolku, tatarku nebo hutné dresinky. Připravit chutný bramborový salát jde i mnohem lépe.
media

Osvěžte si letní salát netradičními přísadami

Co v takovém horkém letním dni jíst? Něco lehkého! A ideálně osvěžujícího k tomu. Třeba večer je výbornou volbou salát. A aby se jen tak neomrzel, dáme vám několik tipů, čím ho oživit. Pak si na něm nejen skvěle pochutnáte, ale zároveň to bude lahoda pro vaše oči.
media

Osvěžující bramborový salát s koriandrem

Že občas jíme i očima, je stará známá pravda. Většinou máme barevná načančaná jídla spojená s luxusními restauracemi. Přitom vykouzlit barevné a chutné jídlo, které jinak podle názvu zní obyčejně, je úplně snadné. Dáme vám recept.