Ty nejlepší články rovnou do mailu

Tuk

media

Cukroví v číslech: víme, kolik přiberete

Na Vánoce se bez cukroví obejde jen málokdo. I když ho nespořádáte moc, přece jen tu a tam jistě něco uzobnete. Jenže i tou troškou do sebe dostáváte obrovské množství kalorií. Podívejme se proto, jak kaloricky bohaté jsou různé druhy cukroví, které je nejhorší a čím nezdravé mlsání nahradit.
media

Co je to Ghí

V posledních letech, a obvzlášť tento rok, se velmi často mluví o Ghí jako zdravé alternativě tuku. Co se za tímto názvem skrývá a opravdu jde o zdravou volbu?
media

Malé bříško nevadí? To je smrtelný omyl

Řada lidí si myslí, že když nejsou obézní a mají jen malé bříško, tak je všechno v pořádku. Ale nemohou se více mýlit. Je prokázáno, že i malé bříško, tedy i jen malé tukové polštáře v oblasti břicha, způsobují smrtelné nemoci a potíže, které budete jen těžko léčit.
media

Je čas začít spalovat

Přemýšleli jste někdy, proč se vám každá lžička zmrzliny usadí rovnou na bocích a jiným nic? Odpovědí je metabolismus, spalovač ve vašem těle. Ačkoli hodně věcí ovlivní genetika nebo věk, pořád existují způsoby jak spalování podpořit a začít hubnout.
media

Makadamové ořechy jsou zásobárnou přínosných živin

Jaké ořechy nejčastějí jíte? V Česku obecně jsou to lískové, vlašské a burské ořechy. Každý druh ořechů má něco do sebe, a každý chutná trochu jinak. I proto vyzkoušejte chuť, kterou ještě neznáte. Makadamové ořechy jsou navíc zásobárnou živin přínosných vašemu tělu.
media

Jak se zbavit pneumatiky na břiše?

Jak se blíží léto, čím dál víc lidí se snaží shodit nadbytečná kila. A nebo tvarovat svou postavu. Velice častou otázkou tak bývá: Jak se zbavit té pneumatiky na břiše? A jak to provést co nejsnadněji, aby se tuk jen tak nevrátil?
media

Rozumné procento tělesného tuku u mužů

V minulém článku jsme prozradili, jaké procento tělesného tuku je rozumné pro ženy. Abychom pro vás měli kompletní informace, dnes se zaměříme na tělesný tuk u mužů Zjistěte, jestli je mezi jednotlivými hodnotami pro muže a pro ženy zásadní rozdíl.